Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 17 lutego 2020, 12:54 
Użytkownik

Zmienie nazwę wątku na "za co nie lubimy fb" :D

PostNapisane: środa, 19 lutego 2020, 20:05 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: :-) :-) :-)
MarcinEck napisał(a):
chester napisał(a):
... już prawie kłócimy, a na pewno obrażamy (Panie @MarcinEck...)....

Panie@chester - Pan się obraziłeś? Pan uważasz, że ja kogoś obraziłem? czy Pan uważasz, że ja się obraziłem ????? (...)
...

W takiej formie to odpowiedź jest obraźliwa, starsi powinni o tym pamiętać.

Co do rzeczy : Forum VS Fb
Piszę piórem lecz gdy nie mam go przy sobie skorzystam z długopisu - wygodniejszy, choć wybór kolorów tuszu ograniczony no i pisze się średnio wygodnie(jak dla mnie). Mnogość kolorów i odcieni atramentu ogromna ale nie można ich zatankować do długopisu - więc jak ktoś chce FB to niech z niego korzysta inni wybiorą Forum.
Zupełnie normalnie jak w życiu możesz wsiąść do najbliższego przejeżdżającego autobusu lub poczekać 20 minut na taksówkę. jedno nie wyklucza drugiego - są zwolennicy Forum i admiratorzy FB.

Jednak pióra wieczne też przechodziły ewolucję - choćby naboje ( :shock: ) więc dobrze by się stało gdybyśmy mogli w przyszłości przeglądać Forum na smartfonie - zwykła wygoda.

No i jeszcze jedno
dziękuje Wam że przywróciliście mi wiarę w człowieka bez FB bo myślałem, że ja tylko nie mam
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

PostNapisane: środa, 19 lutego 2020, 23:26 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Właściciel kompuleta
@tenjarku - myśmy sobie z kol. @chestrem wszystko wyjaśnili i nie ma między nami urazy, więc chyba niepotrzebnie odgrzewasz sprawę ...
Po drugie to ja też się cieszę, że są jeszcze osoby niafejsbukujące ;-)
(pewnie za chwilkę ktoś zaproponuje założenie na FB tematu czy działu dla niefejsbukujących ;-)))

PostNapisane: niedziela, 23 lutego 2020, 15:05 
Użytkownik

Nowsze wersje phpBB chyba w standardzie mają domyślny motyw, który przystosowuje się do ekranów telefonów. Nie wiem na ile problematyczne jest zaktualizowanie forum do nowszej wersji...

https://tokariew.xyz

PostNapisane: niedziela, 23 lutego 2020, 15:34 
Użytkownik

@tokariew Żaden. Zrobić backup, wgrać nowaszą wersję, pewno posprzątać nieco i po robocie. Aczkolwiek no, weekend trzeba zarezerwować.
Oczywiście jestem to w stanie zrobić za darmo, mam 12 letnie doświadczenie, stanowisko architekta oprogramowania, tak więc kwalifikacji mi chyba nie brakuje... Zgodzę się podpisać wszelkie umowy o poufności o odpowiedzialności itd. Zgodze się na asyste, patrzenie na ręce, na rejestrowanie całego procesu aktualizacji. Zna mnie troche i chyba ma dobre zdanie :) And, któremu i ja jestem ogromnie wdzięczny za wielokrotną już pomoc przy drapiących i/lub przygrubawych stalówkach :)
Reasumując: jedynego czego brakuje to czasu Administratorów żeby się tym zająć. De facto - przekazać dane do serwera. Oczywiście brakuje tu zaufania - rozumiem to. A, wystarczy :-)

PostNapisane: niedziela, 23 lutego 2020, 23:26 
Nowy użytkownik

Pytanie tylko, czy nie lepiej już pójść w Invision, który ma jednak zdecydowanie przyjemniejszy dla użytkownika interfejs (przynajmniej według mnie)

PostNapisane: niedziela, 23 lutego 2020, 23:33 
Użytkownik

@kamdz decyzja w którą stronę iść to drugi etap, natomiast my jesteśmy na pierwszym :)
Aczkolwiek, tak jak pisał @Dexter: przed PSP ciężko będzie ruszyć. Natomiast dyskusja o której pisze... cóż, chyba nie będzie dobrze jak ja ją zaczne, to raczej powinno wyjść od Administracji. Ja bym bardzo chętnie się zapoznał z tymi propozycjami...

PostNapisane: środa, 26 lutego 2020, 21:47 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Przepiórka
Tenjarek i And, popieram, popieram, POPIERAM:)

PostNapisane: środa, 26 lutego 2020, 23:06 
Almighty Admin

Tytuł użytkownika:: la principessa
Ja tylko dopiszę, że korzystam z forum na komórce. Nie używam głównego szablonu*, tylko innego i jest to wygodne i responsywne względem mojego telefonu (a mam teraz hujajej, wcześniej sama nie wiem co a wczesniej blackberry classic.

*i nigdy nie używałam bo uważam za pstrokaty i nieczytelny. Jest 5 szablonów do wyboru, jakby co.

PostNapisane: środa, 26 lutego 2020, 23:12 
Nowy użytkownik

Fonsitos napisał(a):
Nie używam głównego szablonu, tylko innego i jest to wygodne i responsywne względem mojego telefonu

A jakiego, jeśli można spytać? Bo u mnie naprzykład żaden nie jest responsywny...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]