Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 710 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 12 września 2017, 10:23 

Tytuł użytkownika:: endoor
Cytuj:
Nieprawda!!! Wiesz, jak ciężko musieliśmy na nie zapracować? :mrgreen:

Potwierdzam, widziałem to na własne oczy! :geek: Stara prawda, że każdy dobry uczynek zostanie kiedyś ukarany sprawdza się w 100%. A tak w ogóle to... szkoda gadać - "i smieszno i straszno", jak mawiali starożytni! :shock:

PostNapisane: wtorek, 12 września 2017, 22:01 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Ban to się należał, ale niestety zupełnie innemu użytkownikowi. Wolny wypas, nie zawsze popłaca.

PostNapisane: wtorek, 12 września 2017, 23:08 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Królowa (porzeczek)
Nothing new....

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 07:22 

kasiasemba napisał(a):
Nothing new....

O tym, że na PWF dzieją się rzeczy co najmniej dziwne, wiadomo było od bardzo długiego czasu.
Jak się spaceruje po polu minowym, nie należy się dziwić, że w końcu wylatuje się w powietrze :mrgreen:
O, taki aforyzm na miarę Coelho mi wyszedł ;)

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 08:38 

Tytuł użytkownika:: endoor
Dexter napisał(a):
Ban to się należał, ale niestety zupełnie innemu użytkownikowi. Wolny wypas, nie zawsze popłaca.

To nawet nie wypas tylko... samopas. ;)

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 08:43 

W tym przypadku należy stosować pierwszą zasadę krav magi :lol:

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 11:35 

Jak to dobrze, że ja tylko na FoPie siedzę i nigdy nie przyszło mi do głowy szukać czegoś innego. Okazuje się, że żyję w błogiej nieświadomości i... dobrze mi z tym. :geek:

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 12:46 

Maaaatko.... Ależ się porobiło... A ja tylko chciałem zapytać o procedurę bana. :|
Powiem tak: ban, którego dostałem mnie wali. Nic nie tracę nie mogąc tam komuś odpowiedzieć na pytania (ktoś np. prosił o zidentyfikowanie jakiegoś Watermana itp). Wkurza mnie natomiast odcięcie od PW. Uważam to za naruszenie prywatności i tajemnicy korespondencji. Wkurza jako praktyka, bo również nie cierpię z tego powodu. W końcu z użytkownikami, z którymi chcę się kontaktować mogę kontaktować się tutaj, albo zwyczajnie zadzwonić. Natomiast zabranie mi mojej prywatnej korespondencji to... No nie wiem, to chyba przestępstwo? Ale walić to.
Dex słusznie napisał, że ich małpy, ich cyrk. Zgadzam się całkowicie. Dlatego styl niebieskiego mnie paradoksalnie nie oburza. Prowadzą swoje forum jak chcą i należy po prostu przyjąć, że ono takie jest, bo takie właśnie ma być. Kleks/BardzoZłaKura gdzieś tam w ferworze bluzgów rzucił, czy "nie daje do myślenia brak reakcji administracji?" na jego wypowiedzi. Oczywiście, że daje. Chyba głównie posty Kleksa/BardzoZłejKury napędzają PWF. A dlaczego to jest istotne? Bo (nie znam się, ale tak mi się wydaje) większy ruch na PWF = lepsze pozycjonowanie, a lepsze pozycjonowanie PWF = lepsze pozycjonowanie pioróromaniaka peel. Bo nie oszukujmy się: niebieskie dawno przestało być platformą społecznościową i stało się chyba jedynie przybudówką sklepu. Regulamin (zresztą również w kilku punktach kuriozalny, bo legitymizujący okradanie z własności intelektualnej) jest jakimś grubym makijażem pokrywającym owrzodziałą cerę. Nagłówkowa "Misja forum", co i rusz podkreślanie "dżentelmeńskiej atmosfery" ma się nijak do rzeczywistości. Na PWF nie można tylko jednego: choćby napomknąć o powiązaniu PWF z pióromaniakiem. Wszystko inne jest dozwolone i szczytna "misja" i regulamin nie mają tu nic do rzeczy. To tylko lukrowana fasada. I bana (w moim przypadku pewnie dożywotnio?) dostaje się za wytknięcie tej hipokryzji, a nie za złamanie regulaminu.
Ja na prawdę chciałem się tylko dowiedzieć, jak zwyczajowo przebiega procedura dostawania bana, bo pierwszy raz w życiu dostałem. Już wiem. I już wiem, że brak jakiegokolwiek wyjaśnienia (swoją drogą, jakie miałbym dostać wyjaśnienie, skoro naruszyłem tylko niepisaną i skrzętnie ukrywaną zasadę?), określenia okresu i odcięcia od prywatnej korespondencji nie jest zwyczajową procedurą. Ale nie dziwi mnie to, bo i całe niebieskie nie jest zwyczajnym forum, tylko podbijarką pozycji pióromaniaka w guglach.
Powiem krótko cytując klasyka: "Nie nazywajmy szamba perfumerią."
Dobra, szkoda klawiatury. A teraz, żebyście wszyscy zzielenieli z zazdrości, powiem Wam, że wczoraj nabyłem byłem drogą kupna kolejnego Penmana. Mocha w drodze. 8-)

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 13:05 
Almighty Admin

Tytuł użytkownika:: la principessa
I siedem lat temu też PW były edytowane. I stopki. Cuda na kiju. :D

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 16:48 

Tytuł użytkownika:: PiórWiecznyŁowca
W dodatku użytkownicy zgłaszali problemy z przepływem, zatykanie kanałów spływowych i odbarwianie (np. okienek podglądu). Także, jak ktoś narzeka na albo obawia się Noodler's-a atramentów - którym zarzuca się, że większe nasycenie koloru okupione jest właśnie takimi potencjalnymi problemami - to może powinien się zastanowić czy faktycznie pożąda Penman-a :roll:

Tak na marginesie: nie trzymajcie nabojów "na kiedyś później". Część lotna odparowuje i uzupełnianie potem wodą to już nie to samo, bo to co odparowało to nie była wcale woda, choć był to oczywiście dominujący składnik bazowy. Rozdawajcie!

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 17:47 
Rada Jedi

PanKleks napisał(a):
Powiem tak: ban, którego dostałem mnie wali. Nic nie tracę nie mogąc tam komuś odpowiedzieć na pytania (ktoś np. prosił o zidentyfikowanie jakiegoś Watermana itp). Wkurza mnie natomiast odcięcie od PW. Uważam to za naruszenie prywatności i tajemnicy korespondencji. Wkurza jako praktyka, bo również nie cierpię z tego powodu. W końcu z użytkownikami, z którymi chcę się kontaktować mogę kontaktować się tutaj, albo zwyczajnie zadzwonić. Natomiast zabranie mi mojej prywatnej korespondencji to... No nie wiem, to chyba przestępstwo? Ale walić to.

Walić albo nie walić... W moim przypadku pomogło jak powiedziałam że zgłoszę na policję. Smsem tego dokonałam, telefonu nie odbierano, a na pw z powodów oczywistych nie dało się ;)

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 17:53 

Ja się tam nie zamierzam szarpać, ale jak ktoś w końcu naprawdę się wkurzy i pomyśli o pozwie zbiorowym, to się dołączę.

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 17:56 

A może łagodną persfazją? Spróbuj Panie Kleksie na zgodę dokonać zakupu w piórocwaniaku, może ban zniknie... :lol: ;)

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 18:58 

Żyjesz sobie spokojnie, nagle na forum robią się jakieś dziwne zawirowania - użytkownicy znikają, posty się usuwają... Rejestrujesz się na drugiem forum i okazuje się, że to zimna wojna. :shock:

Życie mnie nigdy nie przestanie zaskakiwać. :lol:

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 19:29 
Rada Jedi

Vermis, od dawna nie ma żadnej wojny. My robimy swoje, a oni ich. Tak jak obu stronom pasuje. tyle.

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 19:31 

Żadna zimna wojna. Mnóstwo osób odeszło ze sklepowego forum, by nie mieć z jego administracją nic wspólnego. Sam tak kiedyś zrobiłem i absolutnie nie żałuję. Ponieważ TAM nie można rozmawiać o problemach własnej forumowej społeczności, to z każdą kolejną falą emigracji, dyskusja odżywa tutaj. Bo tu wolno. Nic nowego.

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 19:41 

Szkoda tylko tych recenzji, które tam zostawię. Szczególnie zdjęć, bo do złapania kadru i światła robiłem takie pozy, że aż mi "w krzyżach trzeszczało". :P

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 20:34 
Rada Jedi

Przecież chyba masz na jakimś dysku czy coś?

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 21:04 
Rada Jedi

Zimna wojna? Nie :) Bo nie wojujemy z nikim. FOP to miejsce dla użytkowników, prowadzone przez grupę miłośników piór. Często wspomagają nas sami forumowicze. Z naszej, bądź ich inicjatywy. Preferujemy spotkania na żywo nad internetowymi wpisami. Stąd przeróżne formy zaangażowania we wszelkie imprezy piórowe i organizację spotkań.
Jednocześnie dbamy o wypracowaną markę, dzięki temu mamy doskonały kontakt z największymi i najlepszymi sklepami, w kraju, z dystrybutorami, producentami itp.
Prowadzenie forum to nasze hobby, nie sposób na zarobek. To samo dotyczy organizowanych przez FOP imprez. To pewnie wiedzą użytkownicy którzy pomagają Radzie w PSP czy FPD.
Na forum oferujemy to, co sami chcemy spotkać w sieci czy później na żywo. Sami stworzyliśmy to miejsce, następnie je rozwinęli i ewoluujemy nadal. Może nie w formie "internetowej" ale na pewno na zewnątrz. I tak też zostanie.

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 21:18 

I co Vermis? Było warto te parę kliknięć? ;)

Co do pozycjonowania: czy często na FOPie zdarzają się użytkownicy typu ,,pióro Parker do 50zł''? Bo na PWF (czemu winne/odpowiedzialne jest właśnie pozycjonowanie) jest to co najmniej nagminne...

Doceniam Was, Droga Administracjo za czas i trud :)

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 21:21 
Rada Jedi

Bywają takie tematy "Pióro do xxxzł". Sporadycznie. Jednak wszystko jest raczej łączone w jednym dziale, jako ciągłość.

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 21:42 

kasiasemba napisał(a):
Przecież chyba masz na jakimś dysku czy coś?

Oczywiście mam zapisane zdjęcia. Chodzi mi o to, że gdybym wiedział, że to przybudówka sklepu, to bym sobie nie zawracał głowy. ;)

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 22:38 
Rada Jedi

Wszyscy popełniamy błędy ;p

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 23:10 

Vermis napisał(a):
Szkoda tylko tych recenzji, które tam zostawię. (...)

Zawsze możesz je też zamieścić tutaj. ;)

PostNapisane: czwartek, 14 września 2017, 07:49 
Almighty Admin

Tytuł użytkownika:: la principessa
Oj Dex, ale zes manifest strzelil! Ale fakt, napisales wszystko co oficjalne. Bo nieoficjalnie to wszyscy we wsi wiedzo, ze laczy nasz Szelak*.

Pozniej tu posprzatam, bo sie nam zrobily dwie dyskusje. Na razie sob ie kontynuujcie dowolnie. Z komorki mi sie nie chce.

* w odroznieniu od szelaku z malej litery, takim do pior spajania.

PostNapisane: czwartek, 14 września 2017, 15:15 
Rada Jedi

Janykiel, dziękuję.
Kleks, Kura, jak musicie to kłóćcie się dalej poprzez PW.
Za chwilę was przeniosę z tego wątku.

PostNapisane: piątek, 15 września 2017, 17:16 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
kasiasemba napisał(a):
Janykiel, dziękuję.
Kleks, Kura, jak musicie to kłóćcie się dalej poprzez PW.
Za chwilę was przeniosę z tego wątku.

Proszę, zrobiłem to w imię świętego spokoju, który jak widzę jest wartością wyższą niż prawda w ostatnim czasie.

BTW, sprawy omawiane w sporze Pana Kleksa i użyszkodnika bardzozłakura są jednak publiczne i powinny być wyjaśniane publicznie, tym bardziej że bardzozlakura intencjonalnie wywołuje jedną awanturę za drugą, jak na razie spotykając się, delikatnie rzecz ujmując, z pobłażliwością Rady. Twój powyższy komentarz jest po prostu dość... dziwny w kontekście tego, że troll jakim bez wątpienia jest bardzozlakura hasa po FOP bez ograniczeń. Nawet na sąsiednim forum użytkownicy z trudem znoszą jego agresję i impertynencję. Najwyraźniej zachęcony brakiem konsekwencji, postanowił iść na całość. Gratuluję. Rada zrobi co zechce, ja nie zamierzam dalej zajmować się tym osobnikiem i jego sytuacją na FOP. Swoje wnioski wyciągam i wdrażam.

PostNapisane: piątek, 15 września 2017, 17:38 
Rada Jedi

no nie wiem... ;)
No właśnie nie bez ograniczeń, jak widać.
Co do publiczności bądź nie, wydaje mi się, że jak panowie chcą sobie skakać do gardeł, to jednak powinni prywatnie. Mam wrażenie, że na tym forum do tej pory staraliśmy się utrzymać personalne wycieczki w ryzach i osobiście chciałabym, żeby nadal tak było.

Owszem złakura pozwolił sobie, ale bądźmy szczerzy, Ty Jarku też trochę pojechałeś, co nie?

Zaznaczam, że odnoszę się tylko do dyskusji z ostatnich dni, bo przez przeprowadzkę poprzednia ekhemm, wymiana zdań, mnie ominęła i znam tylko z opowiadań ;)

PostNapisane: piątek, 15 września 2017, 17:43 

kasiasemba napisał(a):
(...) Owszem złakura pozwolił sobie, ale bądźmy szczerzy, Ty Jarku i Rafał też trochę pojechaliście, co nie? (...)

Niby kiedy? Gdzie???
Dobra, łotewer. Dla mnie temat jest w takim razie skończony.

PostNapisane: piątek, 15 września 2017, 17:51 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
kasiasemba napisał(a):
no nie wiem... ;)

To niestety widać.:/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 710 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]