Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 15:40 

Tytuł użytkownika:: Spamer of The Year 2013
Jestem pełen podziwu dla czytelnictwa tutejsze społeczności. Ilość zaoferowanych zakładek sugeruje że ludność z FOP i jeszcze innego forum czyta namiętnie po kilka książek na raz. Normalnie strach się w ogóle odzywać ;)
Z drugiej strony jednak posiadacze wielu piór niekoniecznie piszą nimi wszystkimi równocześnie ;)

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 15:48 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
PanKleks napisał(a):
Piotr, no stało się. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ale Sticky i Kasia mają rację: zakładki bez loga FOP są super i na pewno wszystkim sprawią wiele radości. Tylko nie mnie (chyba, że kilka dla mnie ocalisz ;) ), bo ja niestety na FPD nie mogę przybyć, czego bardzo, bardzo żałuję. :(

Przywiozę Ci:) tylko niech się Piotr nie dołuje, to co z wadą odżałuje, a resztą da się cieszyć ludziom.:)

Na przyszłość mogę projekty jakieś sprawdzać pod względem błędów i zagrożeń:)

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 16:32 

Przepraszam że się wtrącam w dyskusję, ale pozwoliłem sobie porozmawiać o tej sprawie z przedstawicielem Viscontiego na Polskę. Z nadzieją że uda się uratować fajne zakładki i pracę kolegi Pigola :)
I uzyskałem informację że Visconti nie ma nic przeciwko, żeby to zdjęcie, w tym kontekście ukazało się na "darmowych" zakładkach FPD.

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 16:37 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Królowa (porzeczek)
Dzięki Maćku za dobre chęci, ale nie tylko o obrazek przecież chodzi.

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 16:39 

Zrobiłem co mogłem, błędów nie poprawię :D

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 18:18 

Ja bym z chęcią przygarnął kilka takowych zakładek :)
Byłem niedawno współorganizatorem międzynarodowej konferencji, na całkiem sporą liczbę osób. Na każdym z identyfikatorów, które sam zresztą robiłem, było napisane "pharacological" zamiast "pharmacological". Zauważyły tylko 2 osoby, od nas nikt nie zwrócił na to uwagi...

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 18:46 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Posty odnośnie zakładek zostały wydzielone z głównego wątku na temat FPD.
Można prowadzić dyskusję dalej, w tym temacie.

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 19:33 

Tytuł użytkownika:: akinori gensai
No to kilka wyjaśnień i proszę o zamknięcie tematu ..
chyba, że nie mam prawa do tego i dalej się będzie tu roztrząsać moją winę ...

a mianowicie ;
- wydawało mi się, że skoro rok temu były loga obu forów na zakładkach (i nawet ktoś mnie do tego namówił gdy chciałem podpisać to tylko jednym logotypem ! - nie pamiętasz Dex, właśnie odkopałem notatki z tamtej rozmowy ...) i nikt mnie nie zjadł za to, to i w tym roku można szczytną ideę podpisać w imieniu jak najszerszej rzeszy miłośników piór ...
ale widocznie tak mi się tylko wydawało i rok to dużo czasu w trakcie które wszystkie nawet szczytne idee mogą się zmienić ....
no cóż trudno - zgadza się, że nie zapytałem PWF o użycie loga (za chwilę napiszę z przeprosinami do administracji) i to mój błąd , który wynika w tego na pisałem powyżej i tego co poniżej ....

- kolejna sprawa to czas w jaki miałem na ogarnięcie tego wszystkiego ...
mianowicie było to kilka godzin - i to nocnych ... gdy dowiedziałem się, że mam zielone światło i można coś zrobić .. wieczorem pod koniec zmiany miałem wiadomość, że następnego dnia rano muszę przynieść projekty i siedziałem w nocy by zrobić cokolwiek by móc dać do druku - nie zagląda się darowanemu itp itd ... tym bardziej, że otwarłem drogę do dalszych wydawnictw dla forum i to po żadnych kosztach - choć teraz się 10 razy zastanowię czy to robić ...
fakt popełniłem błędy w projektach - ale nie miałem ich komu pokazać nawet gdybym je umieścił na forum o 2 w nocy - bo tak to jakoś skończyłem, to kto do 7 rano by zareagował i jak miałbym te projekty zmienić ... nie dało się !
a jak wiadomo swoje pomysły jakoś ciężko się cenzuruje - mnie to przynajmniej trudno przychodzi ..
popełniłem błędy - FAKT !! moja głupota i nieoduczenie ...
"trzeba było nosić teczki zamiast .... "
przyznaję się do nich - każdemu się zdarza ...

i temat zakończony....
zakładki zostaną zutylizowane - może sobie kilka na smutną pamiątkę zostawię ...

- no i na wszystkich są loga obu forów albo kropki albo nieszczęsny listopad - pechowy miesiąc moich urodzin ....

pozdrawiam i raz jeszcze proszę o zamknięcie administrację o zamknięcie tej dyskusji ...
swoje zebrałem i zbieram na grzbiet i nie chcę więcej ....

:)

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 19:37 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
Piotr, ze zdjęcia, które wrzuciłeś wynika, że przynajmniej trzy zakładki nie mają błędów. Chyba że czegoś nie widać. Szkoda ich.

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 19:40 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Królowa (porzeczek)
Zamykam wątek na prośbę Pigola.

Dodam od siebie na zakończenie, że jeśli się coś tworzy i pokazuje to publicznie, należy się liczyć z krytyką. Jeśli się coś robi na własną rękę, i z nikim tego nie konsultuje, należy się z nią liczyć tym bardziej. A kiedy ona ma miejsce, wyolbrzymianie jej do "zbieram na grzbiet" i takie tam, obrażanie się na cały świat, demonstracyjne niszczenie 10 000 sztuk, uważam za dziecinadę.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]