Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Po PSP 2019
PostNapisane: wtorek, 23 kwietnia 2019, 11:10 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Prośba od organizatorów dla odwiedzających PSP - Prosimy o Wasze opinie na temat nowej lokalizacji, układu stoisk itp. itd. Co można zmienić? Poprawić? Co Wam się podobało, co mniej?

Wasze opinie pomogą nam lepiej ogarnąć przyszłoroczną edycję.

Tytuł: Re: Po PSP 2019
PostNapisane: wtorek, 23 kwietnia 2019, 11:29 
Użytkownik

Byłem pierwszy raz więc bez porównania do poprzednich edycji. Mam za sobą organizację wielu eventów różnej skali więc troche przez zboczenie zawodowe pytam różne grupy uczestników na miejscu i wiele rzeczy. Moje wnioski i ich uwagi:
Zacznę od tego że było świetnie ;) Byłem prawie ciągniem przez dwa dni. W sobotę wyszedłem jak już były złożone stoiska, w niedziele podobnie ;)
1) Wystawcy byli zaskoczeni tym, że musieli w sobotę złożyć i zabezpieczyć stoiska. Nie byli na to przygotowani. Nie wiem czy nie wiedzieli czy powinni byli wiedzieć ale jednak wzbudziło to poruszenie.
2) wystawcy zagraniczni kilka razu zwracali uwagę na to że głowna część "ruchu" kierowała się do głownej przestrzeni, tam ludzie spędzali dużo czasu i cześto wychodzili nawet nie wiedząc o pozostałej (ich) części. Spradziłem (stąłem przy recepcji i obserwowałem i troche rozmawiałem i chwilami tak było.
3) Kilku z nich marudziło, że mieli za małe stoły "w starym miejscu były większe".
4) korytarzowa "ślepa kiszka" - tam gdzie na końcu był KWZ chwialmi ostro się korkowała

I chyba tyle. Organizatorzy byli cały czas na miejsciu i byli dostępni (i rozpoznawalni, nawet dla nowicjusza jak ja), recepcja w miarę sprawna (aczkolwiek łaczenie recepcji z jakimś elementem ekspozycji nie jest dobrym pomysłem a tak chyba było - tworzy to naturalny korek zaraz przy niej - pierwsze "coś" do ogladania zaraz przy miejscu gdzie się wchodzi.

Moim głownym motywem i potrzeba było popracowanie nad moimi stalówkami z nibmeister i wyciągniecie od niego garści porad i wiedzy. i dokładnie to dostałem. John jest niesamowitym wariatem i czas nim był "priceless".

PostNapisane: wtorek, 23 kwietnia 2019, 17:07 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Poeta
Hej
Podobało mi się bardzo, mam duży szacunek dla Organizatorów za trud włożony w przygotowanie PSP ale myślę że rozciągłość stoisk powodowało to, że nie wszyscy do wszystkich nawet dotarli :) chociaż pamiętając poprzednie edycje rozciągłość stoisk mogłaby wydawać się podobna, tu wszystko było na jednym poziomie i to jest duży plus. W tym roku przy niektórych stoiskach nieco wąsko i robił się tłok, chętni dłużej czekali by dostać się (np. do F-pen). Nie był to myślę jednak jakiś istotny problem. Pomyśleć o zmianie miejsca za rok muszą Ci wystawcy do których dotarło niewielu odwiedzających. To raczej będą kosmetyczne zmiany dla Organizatorów za rok, tak sądzę.

PostNapisane: wtorek, 23 kwietnia 2019, 20:48 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Kamil
Bardzo mi się podobało. ;)

a potem wylewa w agresji, nagle człowiek w lustrze to nie ty" Bisz

PostNapisane: środa, 24 kwietnia 2019, 10:31 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Inka
Organizatorzy spisali się na 6! Było swietnie. Gratuluję i żałuję, że tylko raz w roku.
Fakt, że przy niektórych stoiskach robiło się ciasno ze względu na wąski korytarz i ustawienie po obu stronach wystawców.

PostNapisane: środa, 24 kwietnia 2019, 11:31 
Firma

Tegoroczne PSP było świetnie zorganizowane. Nowe miejsce jest z uwagi na dobre oświetlenie i więcej miejsca lepsze od Kosmosu. W sumie jedynym minusem był brak drugiej windy- trzeba było trochę czekać na swoją kolej, ale na ograniczenia architektoniczne organizatorzy nie mają wpływu. Szkoda, że w naszym pięknym kraju odbywa się tylko jedno Pen Show.

PostNapisane: środa, 24 kwietnia 2019, 13:26 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Królowa (porzeczek)
Sorry, ale jak sobie porownac nasze rozstawienie stolow z innymi europejskimi penszalami, to mamy mega duzo miejsca. W Londynie jak sie stoi przy jednym stole, to sie ociera dupskiem z klientem od stolu po przeciwnej stronie :mrgreen:

PostNapisane: środa, 24 kwietnia 2019, 14:46 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Poeta
Kasiu ano w porównaniu do tych argumentów zapewne u nas luksus :) masz rację, buziaki. :* :D

PostNapisane: czwartek, 25 kwietnia 2019, 00:50 
Użytkownik

W sumie, to już pisałem przy okazji podziękowań, co mi się podobało, a co nie. Ale tak sobie myślę, że: pamiętacie salkę forumową w 2017? W kawiarni (wtedy nieczynnej) w Kosmosie. Nie wiem, co myślicie, ale jak dla mnie, to wtedy była to najlepsza strefa społecznościowa ever. Gdyby udało się coś takiego stworzyć w przyszłym roku - byłoby bosko. :roll:

PostNapisane: czwartek, 25 kwietnia 2019, 09:40 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: :-) :-) :-)
kasiasemba napisał(a):
Sorry, ale jak sobie porownac nasze rozstawienie stolow z innymi europejskimi penszalami, to mamy mega duzo miejsca. W Londynie jak sie stoi przy jednym stole, to sie ociera dupskiem z klientem od stolu po przeciwnej stronie :mrgreen:

Może lepiej nie pisać tego tak oficjalnie bo zaraz niektórzy mogą jechać do Londynu ze względu na te warunki
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: sobota, 27 kwietnia 2019, 15:00 
Użytkownik

Tytuł użytkownika:: Królowa (porzeczek)
:mrgreen: Niech jada, co sobie maja zalowac...

PostNapisane: poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 11:02 
Użytkownik

michalK napisał(a):
(...) Mam za sobą organizację wielu eventów różnej skali więc troche przez zboczenie zawodowe (...)

Zgadzam sie ze wszystkimi uwagami michalK.

Nie wiem, jakie informacje zostaly przekazane wystawcom. Moze przy "akceptacji" na Pen Show warto dodac rozmiary dostepnych stolow i poinformowac o koniecznosci samodzielnego zabezpieczenia stoiska.
KWZ i "ślepa kiszka" - rzeczywiscie tam bylo bardzo ciasno, KWZ ma zawsze tyle ciekawych atramentow do wyprobowania :D

Organizatorzy zrobili kawal dobrej roboty. Zawsze usmiechnieci, gotowi do pomocy, pogaduszek i zartow.
To, ze w Londynie jest ciasniej, wcale nie znaczy, ze Katowice nie moga byc jeszcze lepsze, a prosba o opinie to dla mnie wyraz profesjonalizmu i zaangazowania Organizatorow. Brawo!

Zobaczcie jak fajnie PenShow sie rozwija (duma) :)

PostNapisane: poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 14:22 
Użytkownik

PanKleks napisał(a):
W sumie, to już pisałem przy okazji podziękowań, co mi się podobało, a co nie. Ale tak sobie myślę, że: pamiętacie salkę forumową w 2017? W kawiarni (wtedy nieczynnej) w Kosmosie. Nie wiem, co myślicie, ale jak dla mnie, to wtedy była to najlepsza strefa społecznościowa ever. Gdyby udało się coś takiego stworzyć w przyszłym roku - byłoby bosko. :roll:

Zgoda :!: , ale ma to także i dobrą stronę, tęsknota za "strefą społecznościową" skutkuje potem spontanicznymi spotkaniami popenszołowymi :), na których mamy wreszcie czas dla siebie... Już tęsknię za takim spotkaniem w Akoladzie :roll:

PostNapisane: poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 21:11 
Użytkownik

Byłem po raz trzeci na PSP - bardzo mi się w tym roku podobało w porównaniu do poprzedniego było jasno i dość przejrzyście - fakt przy większej grupie odwiedzających było dość tłoczno ale do zniesienia. Podobało mi się miejsce gdzie dzieciaki mogły porysować i wziąć udział w zabawach z piórem i kredkami. Piękna sprawa :D :D :D

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]