Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 10:55 

Tytuł użytkownika:: PiórWiecznyŁowca
Witajcie, pozwalam sobie rozpocząć nowy wątek, żeby uporządkować nieco :D :geek:

Bardzo, bardzo dziękuję za to, że mogłem być ponownie na PenShow, choć tzw. okoliczności przyrody chciały inaczej. Pomoc życzliwych osób jest dla mnie w takim samym stopniu wzruszająca jak i trudna do zracjonalizowania, ale pewnie nie trzeba tego robić. Nie potrafię opisać wszystkich uczuć z tym związanych. Dziękuję!
Adam serdeczne dzięki za wspólnie spędzony czas i podróż. Po 6 latach wspólnych podróży nie mam wątpliwości, że na lepszego kompana nie mogłem trafić. Dzięki Tobie staję się mistrzem w zagadywaniu i zanudzaniu kierowcy :-)
Krzysztof INAHON, dzięki za umożliwienie kontaktu z ludźmi zainteresowanymi piórami i markami Sheaffer, Cross i Aurora. Sporo ciekawych rozmów.

Teraz w nieco szerszej perspektywie. Trochę się powtórzę pisząc: Po raz kolejny ukłony dla absolutnie wszystkich, którzy przyczynili się do materializacji kolejnej odsłony imprezy. I wystawcy i goście dopisali. Niesamowite wydarzenie, którego rozwój zdaje się nie mieć granic. I po raz pierwszy gość z USA, prawda? W zeszłym zwracałem uwagę na niezwykły charakter imprezy w Katowicach, z perspektywy łączenia pokoleń w pasji i zainteresowaniu.

Tym razem miałem ponownie okazję wymienić się uwagami z gośćmi innych imprez tego typu. Ich zdaniem grupa ludzi trzymająca władzę nad Pen Show Poland i zaangażowana w jego realizację (Kochani: napiszcie o zespole proszę, bo sporo osób było zaangażowanych, przedstawcie wszystkich może?) jest nie tylko wiecznie młoda duchem, energiczna i sprawna, ale przede wszystkim frontem do klienta i, nawet jeśli nie udaje się wszystkiego załatwić od razu, albo jakiś element umknie uwadze, lub zwyczajnie nie można go (od ręki) załatwić, to jednak ZAŁOGA jest zainteresowana tym, żeby ta impreza była najlepsza z możliwych i nie tylko rozszerza Kosmos, ale i próbuje wdrażać nowe pomysły, godzić różne potrzeby i generalnie trzymać rękę na pulsie, a nie tylko być i siedzieć przy stoliku, kasując za bilety.

Otóż okazuje się, że - choć chcielibyśmy wierzyć, że nie ma nic bardziej naturalnego pod słońcem - pod tym względem, Pen Show Poland nie tylko nie ma się czego wstydzić, ale jest po prostu w grupie bardzo dobrze zorganizowanych imprez. Brawo! Z rzeczy, które wynikły z ewolucji oferty PenShow-owej: Świetny kącik dziecięcy, świetnie obsługiwany :-)

Zaangażowałem się w to hobby - niektórzy mówią "półświatek piórowy" - dzięki wspaniałym, niezwykłym, ciepłym, otwartym i mądrym ludziom. Wspaniałe jest to, że nie tylko Ci ludzie wciąż są częścią społeczności piórowej, ale jest takich ludzi coraz więcej. Jesteście niesamowici. Czuję się wyróżniony mając okazję być na chwilę wśród Was.

I już otwarcie cytując, ponownie SZACUN za stworzenie i kontynuowanie imprezy, która nie byłaby możliwa bez bezinteresownego zaangażowania (a często i poświęcenia) wszystkich ludzi, którzy tworzą imprezę, wystawiają się na imprezie, bywają na imprezie, rozmawiają o imprezie i ją propagują, wspierają myślą, słowem, kamerą i rysunkiem oraz talentem. Dzięki ludziom, którzy na chwilę zatrzymują czas i wyłączają - teraz już w nowej, ale równie kosmicznej lokalizacji (Lux: Ukłony za bycie gospodarzem w pełnym tego słowa znaczeniu) - złe emocje, tworząc niesamowitą atmosferę, której się nie zapomina i do której się tęskni, jeszcze zanim się PenShow zakończy.

Tylko żal, że za mało, za krótko i tak mało czasu na interakcje w planie indywidualnym. Za te które się udały: serdeczne dzięki. Jak zwykle był to czas niezwykłych spotkań, rozmów i niesamowitej atmosfery. To jest bezcenne.
Czas wrócić do rzeczywistości, ale było warto.

Pozdrawiam,
Mac
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
piter22 napisał(a):
Dotarliśmy, wprawdzie teraz nieco zgonuję z rana, ale warto było, jak zawsze. Miło było znowu się z Wami spotkać, ta impreza ma niesamowity klimat, tegoroczne miejsce też świetne, dwa dni minęły w mgnieniu oka, jak zawsze ;)

empi napisał(a):
Serdecznie dziękuję organizatorom i wszystkim którzy wzięli udział. Za spotkania i pogaduchy.

@kamdz następnym razem wpadnij do mnie na dłużej i usiądź po mojej stronie stolika, Ty i Twoje pokolenie jesteście przyszłością tego forum i PSP :)

michalK napisał(a):
Wow - moje pierwsze Pen Show i jaram sie strasznie. Bylo super!!! Jak zbiore mysli to spisze wrażenia ;) Poznałem w końcu pare osób z forum i pare ktore znalem jedynie korespondencyjnie (John Sorowke - spedzilem z nim chyba z 4h nad moimi stalowkami - doskonaly rozmowca i magik, Toma Westericha - tez super gość). Kupilem jedno pioro sobie (epickie) i jedno dziewczyna przygarnela (tez epickie), troche atramentów, wiec bedzie co opisywac i testowac.

adamon napisał(a):
Serdeczne dzięki dla organizatorów. Dwa dni minęły w mgnieniu oka. Cieszę się, że mogłem się z Wami znowu spotkać, pogadać.
Lux - świetne miejsce, dzięki za wszystko.

kamdz napisał(a):
Również wszystkim dziękuję za piękną sobotę. Miło mi było Was poznać. Choć coś prawie nikt za bardzo ze mną nie chciał rozmawiać :( To trochę straszne, że w jeden dzień podwoiłem liczbę swoich piór, z czego 2 dostałem za darmo :shock:
MINAWAKI napisał(a):
Wielkie dzięki dla Rki za przejażdżkę roweRki-em! Rowerek jest szybki bo... czerwony ;-) ... i ma wspaniałego fleksującego Brooksa!!! Szerokiej drogi!
kasiasemba napisał(a):
Ja rownież w drodze-jeszcze 415 km :)

Bardzo dziękuję organizatorom za wspaniałą pracę, dzieki ktòrej mogła się ta impreza odbyć i dzięki ktòrej była tak udana.

Dziękuję wszystkim ktòrzy odwiedzili moje stoisko, czy to popròbować piòr,czy to coś kupić,czy po prostu porozmawiać. Było mi szalenie miło znòw was zobaczyć
RedMonster napisał(a):
Szczecin też jeszcze w drodze, miło wspomina ostatnie dwa dni i ogląda zdjęcia w podróży :) . Fantastycznie było Was zobaczyć i porozmawiać 'w realu' :)
Inkoholiczka napisał(a):
Ci w drodze poczuli się zawezwani do odpowiedzi i potwierdzają, że są w drodze (Wy pewnie już dawno w domach i nóżki na stół, a Lubelakowi wiatr w oczy...) :D
Dziękuję barrrrrdzobardzobardzo wszystkim, którzy się przyczynili do stworzenia klimatu i atmosfery na tegorocznym Pen Szale - a najbardziej ze wszystkiego moim ekstraordynaryjnym współorganizatorom. Uwijaliście się wszyscy jak muchy w ukropie i zaprawdę powiadam, że takich dwóch jak Was troje to nie ma ani jednego. Dziękuję też wszystkim, którzy schwytali mnie choć na chwilę w miłej rozmowy sidła i Hollllender no trzeba tak coś w Wawie zorganizować, bo się za Wami stęskniłam byłam i to nie może tak być, że się raz na Rusko rok widzimy :<

Trevor napisał(a):
Również pragnę podziękować Organizatorom/Gospodarzom za trud, wysiłek i czas poświęcony na przygotowanie tej wspaniałej,dwudniowej imprezy w której miałem przyjemność uczestniczyć .
Szalenie miło mi było poznać kilkoro z Was osobiście i zamienić parę słów ... :)
hrabia napisał(a):
Jeszcze raz pięknie dziękuję organizatorom i wszystkim przybyłym, było wspaniale Was spotkać, niestety przepyszne orzeszki @empiego ominęły mnie w tym roku - nie wiedzieć dlaczego - i mam nadzieję, że niebawem to niedopatrzenie naprawionym będzie :D do zobaczenia !
MarcinEck napisał(a):
Krótka fotorelacja z PSP A.D. 2019 (może do jutra zrodzi się też dłuższa..)
Tym razem @Dziku był pierwszym kronikarzem i chwała mu za to…
Kilka słów komentarza :
Wszystko nowe, inne, na szczęście twarze często te same (choć i nowe cieszą)
Wszystkiego dużo, za dużo, tak jak czasu i funduszy i miejsc do parkowania za mało…
Na pewno było wiele serdeczności, życzliwości i uśmiechów…
I to było w tym PS, tak jak i w poprzednich, najważniejsze…

Organizatorom (niestrudzonym i Wielkim!),
Wystawcom
i
Uczestnikom
WIELKIE DZIĘKUJĘ !

sztom napisał(a):
Fantastyczna impreza z mnóstwem pozytywnie zakręconych pióromaniaków, atramentoholików i im podobnych niezwykłych postaci przybyłych z otchłani rozproszonego Penkosmosu do naszego Wszechświata.

Jak kogoś zapomniałem przenieść, proszę się ewentualnie dopisać i w tym wątku. Przepraszam za samowolkę, ale chyba podziękowania w osobnym miejscu to dobry pomysł.

EDYCJA: Uzupełniłem o podziękowania Sztoma. Więcej nie widzę :-)

Ostatnio edytowano środa, 17 kwietnia 2019, 18:10 przez MacKozinsky, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 12:28 

Mega Gratulacje dla Organizatorów i Animatorów PSP 2019 !!!
Fantastyczna impreza z mnóstwem pozytywnie zakręconych pióromaniaków, atramentoholików i im podobnych niezwykłych postaci przybyłych z otchłani rozproszonego Penkosmosu do naszego Wszechświata. Było suuuper. Organizacja na najwyższym poziomie. Wystawcy dopisali, odwiedzający również, atrakcji co niemiara. Świetna, przyjacielska atmosfera. No i możliwość osobistego poznania, pogadania.
Impreza już na stałe wpisana w mój kalendarz.

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 12:30 

MacKozinsky napisał(a):
EDYCJA: Uzupełniłem o podziękowania Sztoma. Więcej nie widzę :-)

A ja w międzyczasie wpisałem raz jeszcze i nie usunę bo pochwał nigdy za dużo :-)

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 15:26 

Jeszcze dochodzę do siebie. Było bardzo intensywnie.
Niebawem skrobnę coś a więcej, a, póki co, jedno, ogólne DZIĘKUJĘ! :D

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 16:29 
Firma

Tytuł użytkownika:: Sklep pióra wieczne
Jak miło było Was wszystkich zobaczyć w zdrowiu :) I pogodzie ducha. Oby częściej nie koniecznie przy targach. Dziękuję za ogrom pracy i zaangażowanie w pomoc... co rok więcej znajomych twarzy. Pozdrawiam serdecznie

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 16:32 
Firma

Luxpen napisał(a):
Dziękujemy wszystkim za wspaniały Pen Show! Szkoda, że takie wydarzenie odbywa się tylko raz do roku. Dziękujemy organizatorom za możliwość wystawienia się i niestrudzoną pracę, dziękujemy wszystkim którzy przyszli się przywitać/porozmawiać/coś kupić... Atmosfera była świetna. Mamy nadzieję, że pióra i atramenty zakupione podczas PSP będą wiernie służyły.

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 23:01 
Firma

Tytuł użytkownika:: Sklep dla kaligrafów
DZIĘ - KU - JE - MY! :mrgreen:
Wszystkim odwiedzającym za rozmowy, uświadamianie i wysłuchiwanie tyrad o stalówkach...
Organizatorom za niepowtarzalną atmosferę i chęć pomocy w każdej chwili.
I wszystkim znajomym twarzom za to, że mogliśmy was znowu zobaczyć.

Tu nas znajdziesz na Facebooku

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2019, 13:50 

Beforek w Krakowie, dwie godziny w drodze i bite trzy godziny na PenShow... i mam wrazenie, ze nic nie widzialam.
Tyle stoisk, tyle nowosci, sporo atramentow, o ktorych czytalam w internecie, a w Katowicach moglam zobaczyc na zywo. Bylo wspaniale! Mam niedosyt, czekam na przyszly rok :)

Serdeczne pozdrowienia dla Ali, Andrzeja i Marcina - dziekuje bardzo za wspaniala atmosfere :)

(edit: po drodze na PenShow widzialam sporo ludzi spoza forum, obladowanych piorowymi zakupami - fajnie, ze na wydarzenie przychodza tez ludzie nie zwiazani z forum.)

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2019, 17:38 

Pen Show, to przede wszystkim ludzie.
Przepraszamy wszystkich których nie udało nam się uchwycić :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2019, 17:40 

Nie zmieściły się w poprzednim poście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2019, 17:53 

Upsss nie ten wątek.
Proszę o przeniesienie do właściwego :)

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2019, 21:06 

Dopiero teraz pozbierałem się po Penszałowym szoku (w pozytywnym sensie!) :D Duże brawa dla Organizatorów, jak zwykle wszystko perfekcyjnie przygotowane. Nowe miejsce kapitalne (dzięki Lux!).
Przez dwa dni widziałem tylko same uśmiechnięte twarze (no, może po za jedną, która przegrała pewien zakład ;) ).

PostNapisane: środa, 17 kwietnia 2019, 14:19 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
Ostatni będą pierwszymi (tylko do czego?).;)

To był bardzo intensywny czas - dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że kolejne Pen Show Poland odbyło się i przeszło do historii jako udane, pełne dobrych emocji wydarzenie. Coś musi parować z piór, albo z atramentów, bo na Pen Show wiele rzeczy wygładza się, układa jakoś, złe emocje gasną (słuszna uwaga MacKozinsky!) i jest ŚWIĘTO! Choć jak się zastanowić, to jasne się staje, że pióra i ich okolice to tylko katalizator reakcji tworzenia dobrej energii, która z ludzi promieniuje i sprawia, że na kolejnym Pen Show Poland tak dobrze jest być.

Niezmiennie szanuję i podziwiam tych, którzy na ten szalony pomysł wpadli i go realizują od lat. Jestem pod wrażeniem ilości dobrych zdarzeń i emocji, które Pen Show Poland wywołuje. Ukłony dla Was, Ekipo Organizacyjna!

Lux – pędziłeś we wszystkich kierunkach jak torpeda. Gdybym nie wiedział, że jesteś jeden, uznałbym, że doszło do jakiegoś klonowania, albo cudownego rozmnożenia. Co Ciebie napędza!?

Ukłony dla każdego, kto podczas Pen Show czyni jeden z tych niezliczonych miłych gestów, jakie się tam dzieją, odpowiadając niezwłocznym działaniem na prośbę o popilnowanie przez chwilę stoiska, kupienie kawy, przyniesienie czegoś, przestawienie, ułożenie itd. itp. A przecież często pytanie nie musi paść, bo nagle pojawia się ktoś, kto pyta „nie chcesz iść zjeść?”. Widząc takie akcje na PSP czułem, jak rośnie we mnie poczucie wspólnoty w piórowym szaleństwie, które czasem różne niesprzyjające okoliczności pogryzają. Bycie na PSP jest dobrą odtrutką. Dziękuję.

Dziękuję wszystkim, z którymi było mi dane rozmawiać, z którymi wymieniliśmy mniej lub bardziej poważne uwagi o życiu, piórach, samochodach, którzy nie obrażali się na moje żarty, jakoś wytrzymywali z moimi uwagami na każdy temat.
Agnes – dziękuję za wspólną pracę przy kąciku dla dzieciaków, było mi bardzo miło.:) Jestem Ci ogromnie zobowiązany za to, że wzięłaś też na siebie kluczową kwestię rozmów ze Sponsorami kącika. Fajnie było znowu zrobić coś dla najmłodszych odwiedzających. Dziękuję wszystkim dzieciakom mniejszym i większym za wspólną zabawę! Wasza obecność to naprawdę świetna wiadomość dla Pen Show.

Osobne wielkie ukłony dla Sponsorów kącika (kolejność alfabetyczna): Faber-Castell (Amex), F-pen, Inahon, Kaweco, Lamy, Pelikan (Herlitz), Pióroteka, Twoje Pióro. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Rado Jedi – ukłony! Podziękowania dla Pasiakowej, która kolejny raz przygotowała dla maluchów kolorowaną (uwielbiali ją!). Każdy, kto zerknął na to, jak wyglądał kącik musiał dostrzec, że nasi darczyńcy zadbali o maluchy bardzo mocno. Napiszę kilka słów w osobnym wątku, bo ta sprawa na to zasługuje.

Mam poczucie, że Pen Show rośnie, stoiska firm są coraz większe, ludzi przybywa, coraz więcej znajomych. Mam też poczucie, że nie zdążyłem zrobić większości rzeczy, które planowałem. A tyle się przecież zadziało!

Empi – świetnie jest widzieć Twoje stanowisko i ruch na nim. Szacunek. Wśród rzeczy, które by mi się na Pen Show marzyły jest sala kolekcjonerska (bez sprzedaży). Może Adamon by się wtedy spakował i przywiózł co nieco? Może tam Muzeum Kleksa wystawiłoby jakąś ekspozycję do oglądania?

A skoro jestem przy Muzeum to chciałbym wyrazić szczerą radość, że Penoptikum zadebiutowało na PSP. I nie mąci tego miłego uczucia fakt, że japończyki jakieś cienkie, francuzy twarde i skrzypiące choć fleksowały, a stalówki interesowały chyba tylko kaligrafujących.;):P I te zeszyty od Heinza Obermeiera…

Jeszcze kilka akapitów ‘ad personam’;)

Arleta i ekipa kaligraficzna, której nie rozszyfrowałem po nickach (wstyd mi): miło było Was spotkać.:) Mam nadzieję, że konwersja Kaweco na eyedroppera przebiegnie bez wylewów.;)

Druidzie – czy my znowu gadaliśmy na PSP głównie o motoryzacji?;) Wiem, próbowałeś sprowadzić rozmowę na właściwe tory za pomocą Conklina, tylko ja byłem zakręcony na mojej motoawarie. Uściskaj Krzysztofa Wątpiącego (Dubito ergo sum).:)

Empi – już pisałem Tobie wyżej, dodam tylko, że za rok odbiję sobie moje orzeszkowe gapiostwo.

Kasiu – dziękuję, że pamiętałaś o mnie i mojej zoopiórokręciole. Przepraszam, że nie skorzystałem w tym całym zamieszaniu. Odezwę się na pw w sprawie zdjęcia.

MacKozinsky, Adamon – uradowałem się, widząc Was, a jeszcze bardziej uradowałbym się, gdybyście mogli w jakiejś zorganizowanej formie podzielić się swoją wiedzą i zbiorami (ekspozycja, wykład, dyskusja?). Może coś uda się zaplanować na przyszły rok? Trochę grzech mieć Was na pokładzie i nie wykorzystać.;)

Oskar – na następnym spotkaniu robimy podsalę muzyczno-historyczno-kontestacyjną?;)

Pigol – dobrze było Cię zobaczyć. Prostej drogi Ci życzę, gdziekolwiek się nie wybierasz.

Piter22 – nic się zmieniasz, robisz się tylko wyższy. Szkoda, że nie zdążyłem z Waszym zdjęciem włosów z Inko. Nic to. Za rok. Tylko nie ścinać, nie ścinać.

Tenjarek – szykujemy się na majówkę w Bielsku-Białej.:) Dziękuję raz jeszcze – Ty wiesz, za co.:)

I ‘ad firmam’;) choć wiadomo, że za tymi firmami i tak są persony (i to jakie!). W kolejności z mapki.:)

Twoje Pióro: za każdym razem zaskakujecie! Grawerka jest mega. Ogólnie bogactwo oferty i to, jak ogarniacie młyn na swoim stanowisku budzą podziw. Ileż kapitalnych papierów! Atramentów! No wszystkiego. Wow! A jeszcze tyle planów! Poza tym, tak po prostu było miło Was zobaczyć i zamienić choć kilka słów osobiście.

Buylux: nawet nie zdążyłem się zatrzymać na dłużej niż kilka sekund i jestem smutny, bo chciałem zrobić inspekcję Nakayek pod kątem motywów zwierzęcych.;) Za to, że te Nakayki na PSP macie bardzo Was lubię.

Przemek Marciński – zdążyliśmy się tylko przywitać i… było po wszystkim. Może następnym razem będzie więcej czasu. Dobrze widzieć Cię uśmiechniętego.

Velo – Szacunek za herb Gdańska na stoisku. Miło było sobie pomarudzić, ale jedzie się dalej. Twardym trzeba być, nie miętkim.;) Ps. Moje 400NN musi poczekać, może następnym razem będę gotowy.

Sticky – pacjent bez kontaktu.;) oblegany, prędzej dało się dorwać przy stoisku z Silesia Cafe (nota bene – kapitalna kawa!), niż dopchać przy stoliku. Fachman jakiś, czy co?

Pióroteka – Maćkowi i jego ekipie dziękuję za Inkodajnię, z której chętnie skorzystałem podpuszczony przez MacKozinskiego. Viscontiego wcale nie rozlałem chyba za bardzo?;) Nie zdążyłem niczego więcej spróbować, szkoda. Maciek – jak zawsze klasa. Fajne gadżety znowu.

Luxpeny – dzięki za atramentowe wieści ze świata Jansena. Ściągam zdjęcia i piszę do znajomego, który się zakładał w sprawie tego koloru. Singularity na żywo robi doskonałe wrażenie. Pozdrowienia od Jagody dla Już-Wy-Wiecie-Kogo.:)

Prime Line –Tylko przystanąłem, chciałem zapytać o parę spraw, szedłem kilka razy i za każdym razem ktoś, coś… Żałuję.

F-pen (i Kaweco!): kolor tego australijczyka jest niesamowity! A na Sporty to ja mogę patrzyć dla samej przyjemności – mam słabość do nich. Te nowe lodziarskie są słodkie. Jak by były naprawdę na deser.;)

KWZ Ink – to niezwykłe patrzeć jak rośniecie i jak połączenie pasji i nauki przynosi kolorowe efekty. Jestem podekscytowany tym, nad czym pracujecie. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie wrócił namolnie do prośby o zrobienie choć jednej, kolekcjonerskiej sztuki atramentu „Imię róży” o właściwościach, że tak powiem, zgodnych z fabułą książki.;) Można by go zlicytować na jakiś zbożny cel.;) Albo komuś podesłać. Żartowałem.:P Ale zróbcie, co…?

Inahon – chyba zostawiłem u Ciebie tę Aurorę Papa, możesz ją dla mnie przechować w swoich tajnych piwnicach? Odbiorę przy okazji.:P

Herlitz (Pelikan) – pewnie tego nie czytają, ale mieli bardzo fajne materiały dotyczące nauki pisania. I ołówki.;) Dzięki.:) Pelikan w tym roku zaszalał z katalogami - super! Herzstuck podnosi tętno.:)

Amex – Wstyd mi, ale poszedłem tam przede wszystkim pytać o ich ołówki. Moi domownicy je uwielbiają.;) Na jednym z poprzednich Pen Show Jagoda dostała kilka i wszyscy się zakochali. Miałem szczęście, że mieli jeszcze trzy sztuki, bo akurat nikt ich nie sprzedawał. Dzięki!

Archie’s Calligraphy – Choć skóra to nie moja bajka, to premierowa okładka robi wrażenie. No i notatnik. Będzie też w linie? Jagoda bardzo mile wspomina napady na Twoje stoisko.;)

Calligrafun – macie dar przekonywania. Obawiam się, że będę musiał wrócić po Colorverse.:) Brushpeny są hitem.

Penoptikum już było. Jestem psychofanem. I wszystkim polecam ten stan.:) Dodam tylko, że bardzo mi przykro z powodu zamieszania z dojazdem, przez które stoisko Rafała rozkładało się w ostatniej chwili. Nie miałem na to wpływu, Fiat zawiódł mnie okropnie.

WDK – zawsze obiecuję sobie, że Was podręczę trochę z paroma konceptami i zawsze to ucieka gdzieś w ferworze walki. Dzięki za dobry nastrój i energię, jakimi emanowaliście.

Pasiakowa, a może Pasiakowscy?;) – przepraszam, że w liczbie mnogiej, ale tak Was zapamiętałem i przepraszam, że to napiszę: jesteście piękni. Promieniujecie radością. Kontakt z Wami powinien być przepisywany na chandrę.

W kilkunastu (!!!) miejscach nie spędziłem ani chwili. Mijałem je spiesząc się i przyrzekając sobie w duchu, że już za chwilę wrócę i nadrobię zaległości. W większości przypadków niestety się nie udało.:( Na pewno kogoś pominąłem i tutaj, nie jestem w stanie z pamięci odtworzyć każdej rozmowy i kontaktu, a było mi niezręcznie robić notatki, albo nagrywać.;) Ściskam Was wszystkich!

Przywiozłem z Pen Show sporo dobrych myśli i emocji oraz kilka zakupów oraz prezentów. I smuteczek, że już po wszystkim. Szczęśliwie podszyty niecierpliwą radością, że już za rok spotkamy się znowu.

PS
Bardzo dziękuję wszystkim, których stoiska napadła Jagoda podczas swoich wędrówek po Pen Show za cierpliwość i wyrozumiałość. I niezmiennie jestem ujęty tym, że moje dziecko czuje się na PSP tak bezpiecznie i u siebie. A nie jest to stan łatwy do osiągnięcia, wierzcie mi.

PS do PS
Serdecznie "pozdrawiam" ekipę Fiata z FCA Polska, która nie radzi sobie z banalnymi awariami, po swoich własnych ingerencjach w auto. Zaraz pojadę tam kolejny raz z awarią, przez którą spóźniłem się na PSP.:/ Podobno przedwczoraj usunęli ją definitywnie.

Ostatnio edytowano piątek, 19 kwietnia 2019, 10:36 przez janykiel, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: środa, 17 kwietnia 2019, 16:54 

Ja i Nicpoń oczywiście przyłączamy się do podziękowań dla Wszystkich - organizatorów, odwiedzajacych i współwystawców. Dużo pieknych słów i podsumowań tutaj padło, podpisujemy się pod nimi wszystkimi rękoma i tyloma piórami iloma pomieścimy w dłoniach :) Pamiątkowy plakat PSP wisi w naszej atramentowni i rzut kątem oka wystarczy, by naturalnie wywołać uśmiech :) Na takie imprezy chce się tylko wracać.

PostNapisane: środa, 17 kwietnia 2019, 19:01 

Dziękuję wszystkim! Fantastyczne dwa dni, ale stanowczo za krótkie! Bosz, nie zdążyłam do wszystkich stoisk wystawców! Za to chyba z wszystkimi forumowiczami, jakich widziałam, zdążyłam się przywitać.
Chciałam napisać długo i szczegółowo, ale brak mi czasu, zaraz święta, a ja jeszcze nie spakowana, postaram się więcej w relacji, którą zamieszczę na blogu.
Ach, zapiórowani ludzie to jednak są the best! <3

Może jakieś spotkanko katowickie kwiecień/maj/czerwiec? Ktoś mi wspominał coś o Akoladzie (wiem, to nie ten wątek, ale MSPANC).
Uściski przeogromne dla wszystkich!

PostNapisane: piątek, 19 kwietnia 2019, 23:51 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Właśnie zamknęliśmy Pen Show Poland 2019. Zostało jeszcze kilka ważnych rzeczy, ale to musi chwilę poczekać do wyklucia.
Moi drodzy, to już siódma edycja PSP. Pierwsza w nowej lokalizacji. Większa. Czy lepsza? I tak i nie. Kosmos miał swój niepowtarzalny klimat, ale niestety, nie chciał się rozszerzać. Teraz w nowej lokalizacji mamy miejsca pod dostatkiem. W zapasie czeka jeszcze wielka sala, ale to może przyszłościowo, za rok.
Nie ulega wątpliwości, że rok po roku, z lokalnego wydarzenia wykiełkowaliśmy na największe piórowe wydarzenie w kraju. Słowa zagranicznych wystawców wskazują na wiele więcej, ale do tego typu informacji podchodzimy jeszcze dość ostrożnie.
Od zawsze katowicki Pen Show był imprezą miłośników piór i pisania. Imprezą, na której macie czuć się swobodnie, gdzie znajdziecie nie tylko towar, ale i ludzi. Połączyliśmy kolekcjonowanie z zamiłowaniem do pisania. Stąd znajdziecie na swoim PS nie tylko wieczne pióra, papier, atrament ale i możliwość pisania, uczenia się kaligrafii, spotkania ludzi którzy niekoniecznie budują kolekcje piórowe, ale przede wszystkim tych piór używają. Nikogo nie wyróżniamy i nie dyskryminujemy. Ta impreza jest dla Was i to zadowolenie odwiedzających i wystawców jest czynnikiem, dzięki któremu możemy PS rozwijać.
I właśnie w tym miejscu dochodzimy do podziękowań.
Jako organizatorzy bardzo dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy w tym roku ustanowili rekord, bo było w sumie 40 stoisk. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w sobotę i niedzielę. Jeszcze nie przeliczyliśmy ilości wydanych opasek, ale odwiedzających także była rekordowa liczba.
Ogromne podziękowania dla: Amex, Kaweco, Lamy, Pelikan, Herlitz, Pióroteka, Inahon, Twoje Pióro za wsparcie zajęć dla dzieci. Piórotece za ogarnięcie wydruków plakatów i wielkiego baneru.
Dziękujemy Luxowi za gaszenie pożarów i bycie na posterunku.
Specjalne podziękowania dla Agnes, Klexa i Janykiela za ogromny wkład w imprezę, poświęcenie swojego czasu, ogarniecie sali, zajęć dla dzieciaków i pomoc przy sprzątaniu. Jesteście niesamowici i podziwiam Was.
Dziękujemy Basi Galińskiej i Dorocie Letachowicz za przeprowadzenie „Wieczornego Pisania”, Agnieszce Węgrowskiej za nowe logo imprezy i magazynu, Pasiakowej za grafiki, plakat, okładkę magazynu i wszystko co zrobiła Fopką zdobiąc. Wszystkim autorom za teksty do PS Magazine, Nicponiom za przygotowalnie Liquid Words 2019.
Dziękujemy każdemu, kto przyłożył rękę do tegorocznej edycji Pen Show Poland.
Wcześniej padło pytanie o organizatorów i Załogę PSP. Zatem, oto i oni:
Organizatorzy: Fonsitos, And, Dexter, Inkoholiczka.
Załoga: Agnes, Kleks, Janykiel, Mac, Ada.

Nic nie jest stałe. Ciągle chcemy coś zmieniać, tak by maksymalnie wykorzystać i powierzchnię i możliwości nowego pomieszczenia. Coś co się sprawdzało w starych warunkach, niekoniecznie sprawdzi się w nowych. Już wiemy co zmienić, co dodać, co ująć by imprezę poprawić. Oczywiście, nie wszystkie minusy mogliśmy dostrzec, zatem jeśli uważacie że coś warto poprawić, czekamy na propozycje.
Jeszcze raz, dziękujemy wszystkim którzy byli obecni na tegorocznym Pen Show Poland 2019 czy to jako wystawca czy to jako odwiedzający.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]