Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 8 kwietnia 2018, 08:35 

Tytuł użytkownika:: Właściciel kompuleta
W uzupełnieniu wątku ze zdjęciami jeszcze pare słów :
Pen Show Poland 2018 Katowice – parę słów

Jak zwykle na początku wielkie słowa podziękowania i podziwu należą się Organizatorom. Z roku na rok organizacja tej przesympatycznej imprezy dociera się i udoskonala. W tym, 2018 roku było znakomicie, a nie tylko moje wrażenie było takie, że po raz kolejny liczba odwiedzających przyrosła w postępie nieomal geometrycznym. Po twarzach @Dexa i @Anda widać było zmęczenie, ale i czujność i gotowość, aby biec natychmiast i wszystko problemy (problemiki właściwie) załatwiać. No i nawet mieli jeszcze siłę się uśmiechać ! Jesteście Wielcy! (Wymieniem tylko tych 2 dżentelmenów, choć zdaję sobie sprawę, że towarzyszyło im wiele innych osób, za co im cześć i chwała!
Forumowe stanowisko jak zwykle przeciekawe i bogate w propozycje – królował tam @PanKleks, a obok @empi, dzielnie wspomagani przez @agnes i @AiR oraz @janykiela. Z Rafałem udało nam się nawet zamienić kilka słów na tematy rozmaite (od rodziny po wymowę nazwy : „ J. Herbin” (TAK TO SIĘ WYMAWIA „żi erbę” ).
Sympatyczni wystawcy – dystrybutorzy i przedstawiciele producentów piór oraz wszelakiego dobra piśmienniczego – oferta bogata i ciekawa, obsługa niezwykle sympatyczna, uprzejma, uczynna i kompetentna. Kaweco miało fantastyczny pomysł ze swoją propozycją „pióromaszyny” pozwalającej kupującemu własnoręcznie zmontować pióro i dostać certyfikat. Brawo Kaweco! I Dzięki za wszystko! Fantastyczny pomysł i wszystkich to chyba ogromnie cieszyło.
F-pen, Herlitz, Przemek Marciński i Twoje Pióro to kolejne stoiska zasługujące, moim skromnym zdaniem na wyróżnienie (co bynajmniej nie umniejsza zasług pozostałych firm obecnych na PSP). Wszyscy się postarali i wszystkie stoiska były ciekawe i miło obsługiwane. Widać i słychać było, że większość osób obsługujących te stoiska robi to z pasją i zaangażowaniem.
Kolejny filar PSP to kolekcjonerzy. Z całego świata. Niektórzy to już stali bywalcy od kilku lat. Przedstawiciele rozmaitych krajów, już lekko spolonizowani, i … chyba lubiący tu przyjeżdżać. Zaangażowani, uczynni by demonstrować swoje eksponaty, służyć wiedzą czasem unikalną. No i dawali się pobawić swoimi zabawkami … ! Wielkie THANK YOU! I MERCI!
@Sticky i @velo to clou PenShowPoland. Otoczeni zawsze wianuszkiem interesantów, pytających, zaciekawionych i potrzebujących porady. Panowie @S i @V niestrudzenie, z uśmiechem tłumaczyli, opowiadali, odpowiadali, radzili a w międzyczasie ich sprytne rączęta tu cos przepolerowały, tam naprostowały, ówdzie cos poprawiły. Brawo WY! Dzięki za wszystko ! A ja osobiście dziękuję za chwile rozmowy
KWZInk to osobny rozdział, czyli Nasz Domowy Alchemik, który kamień filozoficzny znalazł w inkaustach. Stoisko oblegane wianuszkiem. Miło!
Wśród rozgorączkowanych widzów gotowych do każdego heroizmu portfelowego zauważyłem z przyjemnością kilkoro obywateli młodocianych. Kochani nawet nie wiecie jak mnie to cieszy! No i Ci rodzice, którzy wydobywali ostatnie zaskórniaki i nabywali piękne instrumenty piśmiennicze dla swych pacholąt! Chapeau!
Wśród malowniczo kłębiących się tłumów przemykał czasem @MacKozinsky, z którym niestety niewiele mogłem porozmawiać, i, fotografująca a tajemniczo uśmiechnięta @Bosa (w zgrabnych bucikach wszakże), rozsiewająca niezwykły czar „jeune fille en fleur” i każdemu poświęcająca czas na miłe kilka słów wymienionych w biegu ...

No słowem było znakomicie. Życzę równie wspaniałego dnia dzisiejszego.
Dziękuje i do zobaczenia już niedługo ! (to w końcu już tylko maksymalnie 364 dni!)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]