Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 15:22 
Użytkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 grudnia 2015, 12:23
Posty: 23
Z potrzeby serca i ducha wyrosły trzy wzniosłe i pouczające dla rozumu uroczystości, których godnymi świadkami byliśmy podczas Pen Show Poland 2017 w Katowicach. Okazją dla nich i natchnieniem było wykonanie Planu Pięcioletniego PSP. Jak słusznie zauważył And podczas świątecznego wiecu, ta Pięciolatka została wykonania w cztery lata! Słuszny kierunek ma nasza władza!

125% normy!

W dwóch akademiach KICHA maczała swe macki, ale napiszemy o trzech, bo tak. Wszystkie odbyły się w pierwszym dniu Pen Show w Katowicach, 6 maja 2017 r. o godz. 14:00.

1. Wręczenie nagród "ZDROWY FUNDAMENT PEN SHOW" z okazji Pięciolatki Pen Show Poland (przyznawanych przez Radę Jedi FOP i KICHĘ).
2. Wręczenie "KIELNI PLANU PIĘCIOLETNIEGO" dla Budowniczych Polski Piórowej oraz "WIELKIEGO MEDALU POLSKI PIÓROWEJ Z HONOROWYMI KIELNIAMI PIĘCIOLATKI I FASADĄ" wraz z towarzyszącym mu "ZŁOTYM LELENIEM PIÓRACZEM" (przyznawanych przez KICHĘ)
3. Wręczenie nagród "PIĘKNA LITERA" za upowszechnianie pięknego pisania (przyznawanych przez Radę Jedi FOP).

Obrazek
fot. Edyta Dufaj, modyfikacja: KICHA
Na zdjęciu zbiorowym zaznaczyliśmy wszystkie ważniejsze postaci. Tylko takie zbiorowe mamy, na tym jest największa koncentracja nagrodzonych podczas trzech uroczystości. Innym niż czerwony oznaczono kluczową postać, tj. osobę upoważnioną przez KICHĘ do tego, co trzeba.

Na wstępie pragniemy wyrazić ubolewanie z powodu zniknięcia podczas uroczystości zamówionego materiału dźwiękowego. To zniknięcie spowodowało niemały zamęt. Był to jednak zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tymi nićmi. Dlatego też ten zniknięty materiał zewrze jeszcze bardziej nasze szeregi. Aktyw odbiera to jako celową, wymierzoną w dobro wspólne akcję sabotażową, której odpowiednie służby będą się przyglądać, aż do ...nej śmierci. ;)

Oto jeden z zamówionych utworów, który można sobie odtworzyć we własnym zakresie i kontynuować lekturę przy jego budujących dźwiękach. Polecamy!


AD 1. ZDROWY FUNDAMENT PEN SHOW

Egzekutywa Pen Show Poland, na oficjalnym zebraniu kolektywu, uznała za słuszne i celowe, by dać wyraz satysfakcji i uznaniu z jakimi patrzy na działania przedstawicieli prywatnej inicjatywy handlowo-usługowej, której sukces jest koronnym dowodem na słuszność przyjętych kierunków.

Wyrazem tego sukcesu jest aktywne zaangażowanie tychże w tak ważną dla mas piszących piórem sprawę, jaką jest wspólne, zgodne i pożyteczne przygotowanie oraz przeprowadzenie Pen Show Poland w pięciolatce 2013-2017.

Wyrazem wdzięczności egzekutywy była oddolnie wygenerowana inicjatywa, by tymże przyznać zaszczytny tytuł "ZDROWY FUNDAMENT PEN SHOW POLAND". Godząc się z dalekowzroczną polityką egzekutywy i podzielając jej szacunek dla przedstawicieli inicjatywy prywatnej, realizację masówki okolicznościowej przejął aktyw KICHA. Uwzględniając stan, w jakim zastano egzekutywę później, okazała się to dobra i perspektywiczna decyzja.
Obrazek
fot.: giphy.com

Nie może być święta piórowej braci bez poetyckiego głosu ludu. Ze wzruszeniem i prawdziwą radością na początku akademii wysłuchano poematu autorstwa Towarzysza Piornicka, którego talent rozbłysnął jasnym światłem w mateczniku myśli piórowej: Forum o Piórach.

Niewielkie ingerencje, które podjęła chwacka drużyna cenzorska, uzasadnione były potrzebą chronienia przed zepsuciem zdrowej tkanki społeczeństwa. Poczyniono je z bólem, mając pełną świadomość, jak bliskie są sercu i wątrobie autora.

Krótko mówiąc, mając na uwadze, że wygłoszone będą w świątyni kultury, wywaliliśmy z tekstu wzmianki o wódzie i kiełbachach. Przynajmniej większość. :P Utwór w wersji oficjalnej na końcu relacji. Wersję autorską dociekliwi znajdą na FOP. ;)

NAGRODY "ZDROWY FUNDAMENT PEN SHOW" otrzymali:

Twoje Pióro / MS Trade
nagrodę odebrała ob. Katarzyna Stadnicka

Obrazek
fot.: Twoje Pióro

Inahon Sp. z o.o.
nagrodę odebrał ob. Krzysztof Szeremeta

Obrazek
fot.: Krzysztof Szeremeta

F-Pen
nagrodę odebrał ob. Daniel Wierzbicki

Obrazek
fot.: Daniel Wierzbicki

Jak już wyjątkowo zawile tłumaczono powyżej, Komitet Inicjatywny Celebry Hierarchów Administracyjnych (KICHA) postanowił przyznać ww. nagrody na wniosek i z inspiracji kolektywu egzekutywy Naczelnych Organizatorów PSP. Gremia te zgodziły się w całej rozciągłości z poglądem, że bez istotnego wsparcia ze strony wyżej wymienionych organizacja Pen Show Poland, a także jego przetrwanie i dalszy, niepowstrzymany rozwój, nie byłyby możliwe. Zarówno KICHA, jak i NO PSP wyrażają nadzieję, że owocna współpraca będzie kontynuowana w przyszłości. No.

KICHA stwierdza, że NO PSP mieli dobrą koncepcję, a sobie wyraża wdzięczność i uznanie za to, że w sumie fajnie te betonki wyszły.

DEMENTI

W związku z pojawiającymi się doniesieniami, jakoby jeden z Fundamentów wyposażono fabrycznie w mobilny element piszący znanej i prestiżowej marki zajmującej się obecnie głównie produkcją perfum, spinek do mankietów i zegarków, pragniemy poinformować, że nie.

Jednocześnie pragniemy wyjaśnić, że jeden z Nagrodzonych, w obliczu katastrofy, jaką okazało się nietrwałe łączenie precious resin pióra z precious beton statuetki (wzmocnione mystery żywica epoksydowa) by dać wyraz swojemu przywiązaniu i uznaniu dla Nagrody, osadził w niej instrument piśmienniczy ww. producenta. Połykając łzy wzruszenia, milczymy w zadumie nad tym faktem. Dziękujemy.

AD. 2. KIELNIA PLANU PIĘCIOLETNIEGO oraz WIELKI MEDAL POLSKI PIÓROWEJ Z HONOROWYMI KIELNIAMI PIĘCIOLATKI I FASADĄ

Nie jest żadną tajemnicą, że za Pen Show Poland ktoś stoi. KICHA nie ustawała w wysiłkach, by ten układ, oooops - wkład(!), obnażyć, wyświetlić i uhonorować. Jako znak swojego uznania postanowiła ufundować i wręczyć okolicznościowe Kielnie Planu Pięcioletniego z uroczystym grawerunkiem, wykonanym podobno przez specjalistów za pomocą chińskich podróbek stalówek IPG.

Obrazek
fot.: Pomidorium, dzięki uprzejmości Lash

W kolejności alfabetycznej wg nicków forumowych FOP, nagrody otrzymali:
Andrzej - And
Ania - Bosa
Ewa - Evoshka
Dagmara - Fonsitos
Wojtek - Inky
Kasia - Kasiasemba
Pola - Lash
Marta - R-ka


Niestety, ze względu na inne niewątpliwie ważne zobowiązania Kielni nie mogli odebrać osobiście: Marta (R-ka), Wojtek (Inky) i Ania (Bosa). Myśli nasze kierowaliśmy ku nim.

Kielnie zostały wyposażone w okolicznościowy dyplom, którego wzór prezentujemy poniżej.
Obrazek
©KICHA

Mając na uwadze szczególne zasługi dla mas piszących i PSP, KICHA podjęła trudną, sporną i jednogłośną decyzję o przyznaniu kol. Marcinowi vel Dexter okolicznościowego medalu z załączonym artefaktem. Kicha nie wiedziała jeszcze wtedy, że kol. Dexter nie odtworzy zamówionej muzyki. Gdyby wiedziała, nie zmieniła by zdania.;)

WIELKI MEDAL POLSKI PIÓROWEJ Z HONOROWYMI KIELNIAMI PIĘCIOLATKI I FASADĄ
Obrazek
fot.: KICHA

ZŁOTY LELEŃ PIÓRACZ
Obrazek
fot.: KICHA

Wszyscy nagrodzeni w tej części otrzymali skromny okolicznościowy zestaw Towarzysza Piórowca.
Za pomoc w organizacji i ufundowanie upominków, KICHA ogromnie dziękuje niżej wymienionym firmom i osobom. Aktyw Was pozdrawia!

- Amex Stationery Sp. z o.o.
- F-pen.pl
- Herlitz Sp. z o.o.
- Inahon Sp. z o.o.
- Twoje Pióro / MS Trade
- kol. Piornick j.s. z b.o.o.


Nasze myśli kierujemy też ku tym, którzy z pewnych powodów pozostając w cieniu, wydatnie KISZE ułatwili życie podczas realizacji tego niezwykle sprytnego planu.

AD. 3 NAGRODA "PIĘKNA LITERA"

Na koniec, w imieniu Rady Jedi FOP Dexter, kierując się najwyższą troską o wszystko, pochylając się z uznaniem i podziwem nad dorobkiem, działając dla dalszego ubogacenia kultury narodowej i naszych zeszytów podjął zbożny trud wręczenia nagród "PIĘKNA LITERA". Zostały one przyznane za upowszechnianie pięknego pisania.

NAGRODY OTRZYMAŁY TRZY DIWY KALIGRAFII:

Ewa Landowska i Barbara Bodziony
Obrazek
fot.: Edyta Dufaj

oraz

Barbara Galińska
Obrazek
fot.: archiwum prywatne Laureatki

KICHA solidaryzuje się z Naczelnymi Organizatorami PSP, choć musi przyznać, że woli wręczać beton.;)

Podsumowując, pragnie się podkreślić, że solidarny wysiłek kolektywu, wspieranego przez sprzyjające okoliczności gospodarcze i organizacyjne nie poszedł na marne. Nasze zamierzenia idą dalej. Chcemy, by patriotyczny wysiłek piórowej wspólnoty nie szedł na marne. Już dziś prężymy piórowe muskuły! Wszak nie na darmo mówią, że pióro jest najpotężniejszym orężem!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
fot.fot.: Wikimedia, modyfikacja: KICHA

Niech żyją masy piszące miast i wsi! Niech żyje Polska Piórowa!
Obrazek
fot. Giphy.com

Poniżej prezentujemy poemat kol. Piornicka (po ocenzurowaniu wg ww. kryteriów, tj. po usunięciu wzmianek o wódce i kiełbaskach);)


Obrazek
Obrazek

Po pewnych dyskusjach w gronie aktywu, po których powiadomiono kolegów cenzorów o grożącym im gniewie mas, poemat zyskał nieco inne brzmienie... Miłej lektury.

Towarzyszki i Towarzysze! Koleżanki, Koledzy!
Żurnaliści, pisarze, fotoreporterzy,
Przypadkowi przechodnie, zbłąkani gapiowie,
Niech każdy zapamięta, co się tutaj powie,

Pomimo knowań prowokatorów, działań wichrzycieli,
Za którymi zachodni kapitał zapewne się ścieli,
Mimo obiektywnych trudności, choć przejściowych tylko,
Naprzeciw przeszkodom, syjonistom, malkontentom, wilkom,

Na przekór wywrotowcom oraz partii wrogom,
Tym co albo nie chcą, albo też nie mogą,
Podejrzanemu elementowi, spekulantom wszelkim,
Sprawa się dokonała, powstał projekt wielki,

Trud podjąwszy niemały, grupa przodowników,
Podjęła się śrubowania partyjnych wyników,
Robotniczo-chłopska brać, o której mowa,
Zakrzyknęła swym głosem – „Niech ruszy budowa!”

I zakasawszy rękawy kraciastej flaneli,
Jęli stawiać budynek, gmach budować jęli,
Gmach w przenośni rozumion, „Penszołem” dziś zwany,
Którego nie powstydziłby się Prezes dobrej zmiany,

Na początku samym, niczym z hutniczego pieca,
Wylał się surówki potok, co pomysł podniecał,
Uformowała się pewna idea, a już zaraz potem,
Póki żelazo było gorące, kuć zaczęto młotem,

I oto nasi Budowniczowie swym silnym muskułem,
Zaczęli w kształt obracać „Penszoła” formułę,
Silne, żylaste ramiona klasy robotniczej,
Nie żadni tam Słowaccy, ani Mickiewicze,

W pocie czoła, w znoju i w walce z pylicą,
Kielnią, łopatą, kilofem, oraz poziomnicą,
Cegła po cegle, pustak po pustaku,
Tworzyli podwaliny tego oto gmachu,

I nie byli w tym sami, podkreślić wypada,
Bo wspierały ich Firmy, co z dziada pradziada,
Polskie są i będą, choć może się mylę,
To się okaże jak skończę, za malutką chwilę,

Gdy gromko zabrzmiało słynne „Pomożecie?!?!”
Odezwały się głosy co już o nich wiecie,
Firmy, o których wspomniałem całkiem bez zadęcia,
Stanęły tworząc Fundament tego przedsięwzięcia,

Nie ma co tu mówić, wyszło im kosmicznie,
Sprawdzić to może każdy, raz w roku, cyklicznie,
I nawet pan Mirosław, kosmonauta wielki,
Wszedłszy w podwoje „Kosmosu”, poluzuje szelki,

Niechaj się wiadomym stanie, choć ciężko dać wiarę,
Że powstało tedy dzieło uszyte na miarę,
Na miarę ambicji, potrzeb, oraz możliwości,
Społeczeństwo nie kryje swej wielkiej radości,

Stajemy oto w obliczu doniosłego Święta,
Niech każdy, kto tego słucha dobrze zapamięta,
Niech przekaże dzieciom, tudzież swoim dziadkom,
Że nie było łatwo i nie poszło gładko,

Pięć lat jak z bicza strzelił, pięć – jak palców dłoni,
Przybyło siwych włosów na stroskanej skroni,
Zdrowie już nie to samo, lecz w zgodzie z kulturą,
Wciąż niesiemy kaganek i dzierżymy pióro,

Niech młodzież tego dzieła dziedzictwo przekaże,
Niech w dłoniach będą pióra, obok kałamarze,
Niech pisanie piórem będzie godne dumy,
Niech po pióra sięgają robotnicze tłumy,

Chodźmy zatem ku stołom, lej się inkauście,
Oddajmy się piórowej bez granic rozpuście,
Bawmy się do rana, bo rzecz tego warta,
Niech żyje Pen Show mili, już piąty, do czarta!


Gdyby ktoś ciągle nie wierzył, że to się wydarzyło, przedstawiamy garść zdjęć, które wykonał w czynie społecznym kol. Piter22 (za wyjątkiem pierwszego z nich, którego autorem jest MarcinEck). Takiej postawie możemy tylko przyklasnąć. Czuwaj!

Ten starszy pan wszedł na Pen Show wnosząc posiłki,
Obrazek

ale udało mu się przejąć mikrofon.
Obrazek

Udawał Dextera tak dobrze, że nawet Agnes dała się nabrać. O tym, że to nie jest Dexter świadczy brak munduru gajowego.
Obrazek

Działający z upoważnienia KICHY Agnes i MacKozinsky. Mac właśnie dowiedział się, że on nie dostanie statuetki "Pięknej Litery". Mac próbuje odebrać skomplikowane sygnały świetlne i dymne z sali, które mają wyjaśnić, czy cokolwiek dostanie, a jeśli tak, to co, a jeśli nie, to dlaczego.
Możliwe też, że niepokojący wyraz twarzy MacKozinsky'ego to efekt zadyszki, której dostał biegając długodystansowo po Kosmosie, by zgarnąć wszystkich nagrodzonych na scenę. Jesteśmy mu za to dozgonnie wdzięczni. Niestety, to się nie liczy do emerytury.:/
Obrazek

Mac jakoś się pozbierał i odczytał co trzeba. Prawdę mówiąc, jechał z pamięci, bo ktoś podłożył mu tam kartki z wynikami testów psychologicznych Chestera.
Obrazek

Teraz ty się uśmiechaj, cedził przez zęby sobowtór Dexa.
Obrazek

Fundamentalistka piórowa Katarzyna Stadnicka odbiera statuetkę w imieniu Twojego Pióra. Nie dajcie się zwieść. To nie uśmiechy, to z trudem opanowywany szloch wzruszenia. W tle Dexter próbuje ustalić atramentowy odpowiednik koloru gąbki na mikrofonie. Naszym zdaniem to Cd'A Suffron...;) Pośliniony cieniuje. :P
Obrazek

Nagrodę w imieniu Inahon Sp. z o.o. odebrał człowiek podający się za fundamentalnie piórowego Krzysztofa Szeremetę. W zasadzie wszystko wskazywałoby, że to rzeczywiście mógł być on, gdyby nie to, że miał spinki do mankietów bez herbu.
Obrazek

Przedstawiciel F-pen.pl, Daniel Wierzbicki, jako trzeci fundamentalista odebrał statuetkę. Proszę zwrócić uwagę, w jakim skupieniu przygląda się osadzonemu w niej pióru, by ocenić, czy uda się je podmienić na bardziej wartościowy model.
Obrazek

Polski Front Fundamentalistów Piórowych w komplecie. Niech żyją!
Obrazek

Szkoda, że nie ma zdjęć Budowniczych jak dostają kielnie i dyplomy. :/ Ogromnie żałujemy, ale fotografujący wdali się w tym czasie w gorszący spór o to, która marka aparatu jest lepsza. Nic na to nie poradzimy. Na szczęście, widok ten (wręczanie) wyrył się w naszych duszach...

Do następnego razu!

_________________
Komitet
Inicjatywny
Celebry
Hierarchów
Administracyjnych


Ostatnio edytowano środa, 10 maja 2017, 21:07 przez zwzKICHA, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 15:50 
Użytkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 grudnia 2015, 12:23
Posty: 23
Przepraszamy za małe perturbacje z wyświetlaniem. Jak widać siły reakcji nie śpią. Teraz już będzie dobrze - aktyw czuwa!:D

_________________
Komitet
Inicjatywny
Celebry
Hierarchów
Administracyjnych


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 15:52 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): piątek, 14 września 2012, 13:22
Posty: 1351
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Dobrze gada! Polać mu!

_________________
http://mcagnes.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 16:00 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): piątek, 30 maja 2014, 20:20
Posty: 3823
Lokalizacja: Schleswig, Niemcy
Tytuł użytkownika:: Królowa (porzeczek)
WARIATY WY MOJE KOCHANE!!!!

Dziękuję.

Więcej nie mogę powiedzieć, bo się wzruszyłam. Autentycznie.

_________________
Obrazek
penspa.com


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 19:57 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): środa, 2 lutego 2011, 11:17
Posty: 4619
Tytuł użytkownika:: Spamer of The Year 2013
Ech, czy kiedykolwiek dowiemy się kto stoi za tą tajemniczą organizacją, która użyła mego niewątpliwie nietuzinkowego talentu do swoich egoistycznych, acz chwalebnych celów?
Nie, chyba nie, w każdym razie na razie nic na to nie wskazuje :)

Aaa, i proszę o rozszyfrowanie "j.s. z b.o.o.", bo nie wiem czy podawać do sądu o zniesławienie jakie :P

_________________
Lepiej piórem pisać bzdury, niż mądrości z klawiatury.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 20:22 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2010, 10:00
Posty: 1935
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Tytuł użytkownika:: Zdolny ale leń.
Zapewne jednoosobowa spółka z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 20:46 
Użytkownik

Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2016, 19:12
Posty: 359
Tytuł użytkownika:: :-) :-) :-)
zwzKICHA pisze :
Cytuj:
W związku z pojawiającymi się doniesieniami, jakoby jeden z Fundamentów wyposażono fabrycznie w mobilny element piszący znanej i prestiżowej marki zajmującej się obecnie głównie produkcją perfum, spinek do mankietów i zegarków, pragniemy poinformować, że nie.


Coś za bardzo ten "mobilny pisak" pasuje do tego fundamentu, coś za bardzo ...

Może wszystkie fundamenty były tak uzbrojone a tuż przed Galą jakiś wrogi, zawistny element wykorzystał chwilę nieuwagi i podmienił je na zwykłe wintydże ?
:lol:

całe szczęście, że nie podczepił zwykłego BiC-a z kiosku na rogu
:) :) :)


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 20:55 
Avatar użytkownika
Rada Jedi

Dołączył(a): niedziela, 21 listopada 2010, 13:35
Posty: 4752
Lokalizacja: Bytom
Ja również dziękuję za docenienie moich skromnych wysiłków przez KICHĘ. :)
Tak sobie pomyślałem, że może powinniście zmienić nazwę na KOCHA (wiadomo co i kogo) Komitet Organizacyjny Celebry Hierarchów Administracyjnych. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 21:18 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2016, 01:35
Posty: 201
Lokalizacja: Łódź
Dzięki za relację, kompletnie przegapiłam galę, zapewne z powodu niedokładnego czytania programu imprezy. I wreszcie wiem, co robi KICHA! Bo, wybaczcie, ale z nazwy nie da się zgadnąć ;>

_________________
Człowiek powinien się uczyć na cudzych błędach, bo sam wszystkich popełnić nie zdoła.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 21:23 
Avatar użytkownika
Almighty Admin

Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2010, 23:05
Posty: 3337
Tytuł użytkownika:: la principessa
Dziękuję. Kielnia obecnie jest na Wysokim Podwyższeniu, gdyż ponieważ Nieletni interesują się nią zbyt interesująco.

Ach, och. I bardzo dziękuję Wszystkim Wymienionym Wyżej Sp. z o.o., za wszelkie dobra materialne, jakie były w paczuszce w kółka.

_________________
Kolor różowy to nie zbrodnia.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 21:30 
Użytkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 grudnia 2015, 12:23
Posty: 23
wiorka napisał(a):
(...) I wreszcie wiem, co robi KICHA! Bo, wybaczcie, ale z nazwy nie da się zgadnąć ;>


KICHA? Kicha głównie knuje. :mrgreen:
W tej chwili musi się zająć sobą. Doszła bowiem do wniosku, że potrzebuje logo. Trwają dyskusje, czy iść graficznie w stronę kaszanki, czy stolcowej. :ugeek:

_________________
Komitet
Inicjatywny
Celebry
Hierarchów
Administracyjnych


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 21:41 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2016, 01:35
Posty: 201
Lokalizacja: Łódź
zwzKICHA napisał(a):
Trwają dyskusje, czy iść graficznie w stronę kaszanki, czy stolcowej. :ugeek:

Stolicznej. Można i z kaszanką, i ze stolcową.

_________________
Człowiek powinien się uczyć na cudzych błędach, bo sam wszystkich popełnić nie zdoła.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 22:00 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 września 2015, 13:59
Posty: 418
Lokalizacja: Novigrad
Tytuł użytkownika:: Pisarczyk darmozjad.
I ja bardzo dziękuję, żem się na imprezę jedną bosą stopą na taśmę rzutem załapała ;)

_________________
Inkoholiczka.com. Duże ilości naraz słów.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 22:49 
Avatar użytkownika
Rada Jedi

Dołączył(a): środa, 3 listopada 2010, 00:06
Posty: 9916
Lokalizacja: Dolina Muminków
Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Chciałem złożyć reklamancję bo Bosa nie była bosa i wyższa niż ja.

Serio - Kicha, ustalenia były troszkę inne i zostałem pod koniec zaskoczony. Nikomu nie można ufać :D
Niemniej dziękuję. Było to bardzo miłe. No, ale czas zabrać się za przyszły rok :)
PSP 2018 już w kwietniu przyszłego roku a dokładnie 07-08 kwietnia 2018 roku :D
Ta informacja pojawia się w tym miejscu jako pierwsza, jak zostało obiecane.

_________________
Rzuć mnie wilkom na pożarcie a wrócę dowodząc watahą.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 22:52 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): piątek, 24 lipca 2015, 18:45
Posty: 635
Lokalizacja: ostatni most nad Odrą
Całkiem szybko! 11 miesięcy do następnego PSP, a ja jeszcze wszystkich fantów z weekendu nie rozpakowałem...


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 22:53 
Avatar użytkownika
Rada Jedi

Dołączył(a): środa, 3 listopada 2010, 00:06
Posty: 9916
Lokalizacja: Dolina Muminków
Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Spoooooko. Masz jeszcze 11 miesięcy na rozpakowanie :)

_________________
Rzuć mnie wilkom na pożarcie a wrócę dowodząc watahą.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 00:13 
Avatar użytkownika
Almighty Admin

Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2010, 23:05
Posty: 3337
Tytuł użytkownika:: la principessa
Przez Bosą byłam bosą przez moment. I niższa niż Dex. :)

_________________
Kolor różowy to nie zbrodnia.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 01:39 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): wtorek, 31 stycznia 2017, 20:55
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa
:D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 08:44 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 września 2015, 13:59
Posty: 418
Lokalizacja: Novigrad
Tytuł użytkownika:: Pisarczyk darmozjad.
Fonsitos napisał(a):
Przez Bosą byłam bosą przez moment. I niższa niż Dex. :)

Tać tylko momencik! A jak się przysłużyłaś w tym czasie sprawie! :lol:

Dexter napisał(a):
Chciałem złożyć reklamancję bo Bosa nie była bosa i wyższa niż ja.

Wcale nie byłam! Niższa byłam trochę. Poza tym miałam duże jak na bosą buty.

_________________
Inkoholiczka.com. Duże ilości naraz słów.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 09:11 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): wtorek, 19 stycznia 2016, 15:49
Posty: 383
Natrafiłam na plakat z Maluchem i jakoś tak pomyślałam o KISZE. Nie doświadczyłam jej, ale nazwa mi się podoba. :)
Obrazek

_________________
Pozdrawiam
Inkyhand


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 09:18 
Avatar użytkownika
Almighty Admin

Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2010, 23:05
Posty: 3337
Tytuł użytkownika:: la principessa
bosa napisał(a):
Fonsitos napisał(a):
Przez Bosą byłam bosą przez moment. I niższa niż Dex. :)

Tać tylko momencik! A jak się przysłużyłaś w tym czasie sprawie! :lol:

A wlasnie, robilas cos w tym kierunku? Bo moj zachwyt urosl jeszcze bardziej - dwa dni biegania rowniez po schodach i me stopki przezyly i miay sie cudownie...

_________________
Kolor różowy to nie zbrodnia.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 09:43 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): piątek, 30 maja 2014, 20:20
Posty: 3823
Lokalizacja: Schleswig, Niemcy
Tytuł użytkownika:: Królowa (porzeczek)
Fonsi miałaś tak zajefajne buty, że wiesz..

_________________
Obrazek
penspa.com


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 10:31 
Użytkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 grudnia 2015, 12:23
Posty: 23
Bosa, Fonsitos i Kasiasemba. Tego się po Was nie spodziewaliśmy. Żeby nam tu robić taki offtop? I to kto?! Kwiat piórowego moderatorstwa! :evil: Zapamiętamy sobie. :evil: A teraz proszę sobie iść w porzeczki. Ale to już! :evil:

Inkyhand. Bardzo ładnie. :D Dostajesz plusik. A nawet dwa. Już wpisujemy do Twojej teczki. :ugeek:

_________________
Komitet
Inicjatywny
Celebry
Hierarchów
Administracyjnych


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 11:29 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 23:56
Posty: 1582
Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
Ale fajny offtopik w sumie... :mrgreen:
Jedno razi: mało ochów i achów. Fakt.:P :twisted: :lol:

_________________
no nie wiem...


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 15:05 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2015, 20:17
Posty: 317
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika:: zbieracz / propagator
Dexter napisał(a):
PSP 2018 już w kwietniu przyszłego roku a dokładnie 07-08 kwietnia 2018 roku :D
Ta informacja pojawia się w tym miejscu jako pierwsza, jak zostało obiecane.


Serdecznie dziękuję :) . Zaczynam przygotowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 15:46 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2016, 23:08
Posty: 712
Lokalizacja: Białystok
A czy do KICHY można się zapisać, wstąpić, być przywiezionym w teczce, wejść z poręczenia trzech członków, być wciągniętym na listę, załapać się, być wziętym z łapanki, zajść z tragarzami, zostać pojmanym i skutym, wkupić się, otworzyć honorowy konsulat, wystać w kolejce, zrobić zajazd, wykupić abonament, czy wystarczą znajomości ?

_________________
Co się waszeć o to pyta!
Maczaj pióro - pisz i kwita!


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 15:51 
Użytkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2015, 10:28
Posty: 195
Tytuł użytkownika:: Sefer
Jak miło się Was czyta :)


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 15:56 
Avatar użytkownika
Firma

Dołączył(a): czwartek, 15 grudnia 2011, 14:00
Posty: 4476
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika:: Pióroodporny.
Wszystko ładnie i pięknie, ale obawiam się, że zostały w niniejszym materiale naruszone moje prawa autorskie dotyczące wykorzystania tych czerwonych ekskluzywnych strzałek. Niestety, ale rozważam wejście na drogę sądową z KICHĄ, chyba, że dogadamy się jakoś polubownie. Moja propozycja: 100,00 zł.

_________________
"Mężczyzna, który zabił niedźwiedzia, w nagrodę może nie mieszkać ze swoją żoną przez cały tydzień."
.Przysłowia lapońskie

Facebook: https://www.facebook.com/INAHON


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 16:09 
Avatar użytkownika
Użytkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 września 2015, 13:59
Posty: 418
Lokalizacja: Novigrad
Tytuł użytkownika:: Pisarczyk darmozjad.
INAHON napisał(a):
Moja propozycja: 100,00 zł.


Krzysiu, coś mało zer jak na Ciebie. Na pewno postawiłeś ten przecinek w dobrym miejscu? :mrgreen:

_________________
Inkoholiczka.com. Duże ilości naraz słów.


Góra
 Zobacz profil  
 
  Offline
PostNapisane: czwartek, 11 maja 2017, 16:11 
Avatar użytkownika
Firma

Dołączył(a): czwartek, 15 grudnia 2011, 14:00
Posty: 4476
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika:: Pióroodporny.
bosa napisał(a):
Krzysiu, coś mało zer jak na Ciebie. Na pewno postawiłeś ten przecinek w dobrym miejscu? :mrgreen:


Czekaj, faktycznie chyba coś pomieszałem...

Moja propozycja: 100,0,0,00 zł.

A teraz OK?!

_________________
"Mężczyzna, który zabił niedźwiedzia, w nagrodę może nie mieszkać ze swoją żoną przez cały tydzień."
.Przysłowia lapońskie

Facebook: https://www.facebook.com/INAHON


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

kraków kuchnie na wymiar
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb3 1 styles alveo