Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 23 maja 2017, 21:26 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
No co? Nie jest to normalna sytuacja w przyrodzie, że pływa sobie taki notes i nikt nie próbuje łowić.;) Co ja mam rzec? Jakiś czas temu to bym powiedział buńczucznie: ha, patrzcie, nawet jak nie startuję, to wygrywam.;) A teraz, w tej konkretnej sytuacji, to jestem w lekkim szoku popromiennym od tego osłonecznienia mnie dobrym słowem i czynem.:D

Podziękował. I ostrzega: będzie w tym pisał! A jak się to wymknie spod kontroli, to da do czytania. I co? :twisted:

PostNapisane: wtorek, 23 maja 2017, 21:34 

janykiel napisał(a):
(...)I co? :twisted:

I nic :)
Jak to napisał Jan z Czarnolasu?
Jan z Czarnolasu napisał(a):
Nie każdy weźmie po Bekwarku lutniej.

PostNapisane: wtorek, 23 maja 2017, 21:41 

Tytuł użytkownika:: :-) :-) :-)
Cytuj:
Społeczność forum tak zdecydowała, nie przysyłając absolutnie żadnego zgłoszenia

Po prostu dobre filtry albo antwirus u administratorów :lol: :lol: :lol:

Ale i tak za salę chorych to się należało
GRATULACJUJĘ BAAARDZO !

BARDZO BARDZO :)

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2017, 13:58 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
Umiłowani w piórach.:)

Uprzejmie informuję, że w radosnej atmosferze spotkania odebrałem wczoraj z rąk Agnes super notes FOP. Zaiste, jest wart wszystkich ochów i achów!:) Moja wdzięczność za ten gest z Waszej strony jest niezmierzona.:D Niemniej, trwając w przekonaniu, że niczym sobie nie zasłużyłem na takie preferencyjne traktowanie, postanowiłem notes ten uczynić nagrodą w moim osobistym konkursie, w którym sam dokonałem zgłoszeń, ustaliłem kryteria i który sam rozstrzygnąłem.

Konkurs był na... Chestera i oczywiście wygrał go Chester. :mrgreen: Przedmiotem konkursu było odegranie Chestera w primaaprilisowej "wkrętce", którą przeprowadziła na FOP Rada Jedi. Ta wysoce zdemoralizowana grupa, dla uwiarygodnienia swoich niecnych planów zaangażowała do ich przeprowadzenia Chestera. :twisted:

Ten zaś wywiązał się z zadania tak dobrze, że dłuższy czas byłem przekonany, że naprawdę awanturuje się o skasowanie ogłoszenia o sprzedaży ukulele.;) Zrobił wszystko tak dobrze, tak ściśle trzymając się... siebie, nie popadając w zbytnią przesadę, że mnie nabrał. Mnie nie jest łatwo nabrać (chyba), zachwyciłem się więc i postanowiłem Chestera obdarować nagrodą w postaci notesu FOP. Okazja nadarzyła się wczoraj, a Laureat zasłużył podwójnie, bo nie dość, że przybył na spotkanie, to jeszcze uraczył nas koncercikiem na ukulele.

No, to myślę, że notes jest w godnych rękach teraz.:D Uściski, pozdrowienia i inne wyrazy.:P

Ps.
Relacja z przekazania tu: viewtopic.php?f=247&t=11274&p=176262

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]