Forum o piorach wiecznych
http://forumopiorach.net/

Faber-Castell LOOM Metallic Light Blue
http://forumopiorach.net/viewtopic.php?f=217&t=12930
Strona 1 z 1

Autor:  Mariusz888 [ wtorek, 8 stycznia 2019, 15:26 ]
Tytuł:  Faber-Castell LOOM Metallic Light Blue

"Seria LOOM to jedna z tańszych propozycji firmy Faber Castell. W ofercie dostępna jest wersja Piano w kolorze czarnym i białym, wersja Metallic w kolorach jasnoniebieskim (LightBlue), oliwkowym (Olive) i szarym (Grey) oraz wersja Gunmetal z wykończeniem matowym lub polerowanym. Poszczególne wersje różnią się oczywiście cenowo: Piano to w Polsce około 130 zł, Metallic 150 zł, Gunmetal około 220 zł.

Do testu otrzymaliśmy egzemplarz z LOOM Metallic Light Blue, ze stalówką w rozmiarze „M”.

Pióro zapakowane jest, jak większość Faberów w tym przedziale cenowym, w eleganckie tekturowe pudełeczko w kolorze jasnoszarym, wyściełane wewnątrz białym materiałem. "
Czytaj całość

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Autor:  Aventador13 [ wtorek, 8 stycznia 2019, 16:21 ]
Tytuł:  Re: Faber-Castell LOOM Metallic Light Blue

Mam białego Piano i rzeczywiście to bardzo udane pióro. Kupiłem go chyba z 3 lata temu i za nówkę dałem 80 zł. Wtedy to pióro praktycznie nie miało konkurencji, ale za obecną cenę już bym się kilka razy zastanowił.

Autor:  MKOL [ sobota, 12 stycznia 2019, 09:29 ]
Tytuł:  Re: Faber-Castell LOOM Metallic Light Blue

Fajne, choć jak na mój gust (a miałem kiedyś takie piórko) ma trochę za grubą sekcję. Stalówka faktycznie bardzo udana. Chyba taka sama, jak w piórach tej firmy z wyższej półki (Ambition i E-motion). A co do ceny, to konkurencja też ostatnio podnosi je w postępie geometrycznym i coraz trudniej znaleźć coś interesującego i względnie trwałego w cenie poniżej 100 zł.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/