Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 11:07 

Naprawdę i zaprawdę dziękuję wszystkim za tą imprezę. Organizatorom za świetną organizację, wystawcom za pokazanie swoich kolekcji i przybliżenie tym troszke nieba dla moich oczu, oraz uczestnikom za przybycie. Najbardziej sobie cenię jednak możliwośc spotkania i poznania kameractwa forumowego. Niezapomniane chwile.

Serdeczne Podziekowania :D
Moja gęba sie cieszy do teraz i na samo wspomnie uśmiechać się będzie zawsze.

Dziękuje za wspaniały czas, warto było.

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 17:51 

Byłem dzisiaj i jestem pod wrażeniem. Całość była świetnie zorganizowana i wyglądała imponująco - chociaż w niedzielę już niektórych wystawców zabrakło.
Gratuluje profesjonalizmu i rozmachu organizatorom !

Warsztaty kaligrafii były świetne, moje kulfony stały się nieco bardziej kształtne a zabawę miałem przy tym przednią :D

Zakupiłem notes Peter Pauper na stoisku sklepu TwojePioro.pl . Notes bardzo dobry, mogę polecić - zwłaszcza osobom które nie gustują w "śliskich" papierach typu Oxford czy Claire Fontaine. Sam sklep też polecam, dobry wybór notesów i niezłe ceny.

Zakupiłem też notesy NieLadaCo, no i tutaj rozczarowanie. Notesy bardzo dobrze wyglądają, ale papier w środku to bibuła. Atrament przy pisaniu rozpływa się na boki i przesiąka natychmiast na druga stronę. Pisanie piórem można sobie darować, próbowałem długopisem żelowym i też widać po drugiej stronie kartki. Rozmawiałem z producentem, podobno przygotowuje serię notatników z lepszego papieru, dedykowanego specjalnie do piór. Na razie jest słabo, za mały notesik A7 Moleskinopodobny (gumka i koperta na końcu) zapłaciłem 35 zł i nie nadaje się do pisania piórem.

Obejrzałem mnóstwo piór ale najbardziej ciesze się że udało mi się poznać osobiście kilku forumowiczów.
Wielkie dzięki dla Dextera za reanimację Pelikana 400 !

Z minusów - zachorowałem na Nakaya Decapod :(

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 19:36 
Rada Jedi

Zakończyło się. Po 18 opuściłem budynek kina jako ostatni. Nie zostało ani jedno pióro.
Właśnie dotarłem do domu i wreszcie coś zjadłem w mniej nerwowych warunkach. ;)
Teraz opadło mnie zmęczenie i czuję się jak po zderzeniu z tramwajem.
Dzięki wszystkim z FOP zaangażowanym w organizację Pen Show, ze szczególnym uwzględnieniem Lash, Rki i Dextera.
Dzięki tym, którzy zechcieli przyjechać, pokazać swoje i pióra o pomóc w organizacji na miejscu.
Jak powiedzieli goście z Austrii: See you next year!

Ostatnio edytowano niedziela, 14 kwietnia 2013, 20:17 przez And, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 19:56 

Tytuł użytkownika:: She!fear
Na tę chwilę chciałabym powiedzieć... DZIĘKUJĘ!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

https://www.facebook.com/polavespercollages

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 20:47 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Dziękuję wszytkim przybyłym za obecność. Za to, że uczestniczyli w wystawie pokazując swoje pióra, za to że przyjechali oglądać wystawy, prezentacje, stoiska firm różnych. Ukłony dla Anda z którym gasiłem światło :)

Dziękuję wszystkim których dopiero poznałem oraz tym których już znałem od dawna :)

Dziękuję wszystkim wystawcom z różnych firm.
Uściski dla Inahona i Inahonowej :) Podziękowania dla całej ekipy Twoje Pióro, zwłaszcza mojego imiennika ze współmałżonką. Podziękowania dla Pana z Nieladaco. Pomysł z "moralizatorskimi tyłami zeszytów" przedni :)
Uściski Sarj, Yas, Lisa, Mike, Thiery :)

Dziękuję Ewie za wspaniałe warsztaty kaligraficzne.

...wszystkim dziękuję :)

Zwłaszcza za naprawęWatermanów z pogiętymi stalówkami po zamknięciu Pen Show :) Nie ukrywam, że w związku ze zmęczeniem, było to spore wyzwanie.
CezaryF, dzięki za kawę w ostatnich godzinach. Uratowała mnie.

:)

Do zobaczenia za rok na kolejnym Pen Show Katowice 2014 !

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 21:11 

Tytuł użytkownika:: Przepiórka
A ja dziękuję Dexterowi za pokazanie kilku zdjęć wczoraj:) Dla kogoś, kto bardzo chciał być z Wami w Katowicach, a nie mógł, kim targały emocje, którym winne było jedyne i niepowtarzalne, bo pierwsze Pen Show w Polsce, bardzo było miło mieć namiastkę uczestnictwa w tym ważnym dla FOP wydarzeniu:)

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 21:30 

Ja też wszystkim dziękuję, za ciepłe przyjęcie, wspaniałą atmosferę. Mój Świstaczek jest bardzo zadowolony, więc impreza była naprawdę rewelacyjna.

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 21:35 

Też wróciłem. Oj działo sie działo....Dziękuję wszystkim, których spotkałem, znanym wcześniej i poznanym dopiero na Pen Show.
Dzięki Dex
CezaryF

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 21:43 

Powróciwszy w domowe pielesze, wzmocniwszy nadwątlone siły i powitawszy dawno niewidzianą małżonkę (i kota, który był właśnie uprzejmy zleźć z panka) spieszę i ja z podziękowaniami za wspaniałą organizację, fantastyczą atmosferę i niezapomniane wrażenia.
Dzięki Wam i do następnego razu...

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 22:04 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Zła Buka
AAAAA!!! Chciałem serdecznie podziękować AMck za "Fellowship of the Ring" Citadel Finecast :)

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 22:47 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
Pierwszorzędna impreza. Ogromnie żałuję, że mogłem przyjechać tylko dzisiaj, a do tego musiałem nagle wyjść i nie nacieszyłem się tym, co przygotowaliście. Jestem pod wrażeniem. Wykonaliście KAWAŁ ogromnej pracy.

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 22:49 

Tytuł użytkownika:: Zdolny ale leń.
Ja również bardzo dziękuję organizatorom za wielki wkład pracy, wystawcom, firmom, koleżankom i kolegom, wszystkim których znałem i których właśnie poznałem. Świetna impreza i już się cieszę na następne. Co prawda portfel trochę lżejszy, ale za to ile radochy :)
To był świetnie spędzony weekend, oby częściej!

PostNapisane: niedziela, 14 kwietnia 2013, 23:59 

Dexter napisał(a):
/.../ "Fellowship of the Ring" /.../
"Fellowship of the Pen" :lol:
Cała przyjemność po mojej stronie.
Pozdrawiam
AMcK

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 01:20 

Tytuł użytkownika:: PiórWiecznyŁowca
Serdecznie Dzięki :-)

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 08:04 

Kochani,

... i ja śpieszę z podziękowaniami. Z jednej strony bardzo żałuję, że mogłam być tylko w sobotę, z drugiej jestem niezwykle szczęśliwa, że byłam. Niezapomniane chwile, fantastyczna atmosfera i tyle, tylko dobrych emocji, że można by nimi obdarować cały świat.

Odrobina prywaty:
Hako, Cezary, Adamon, Stickyj, Eef, Levy .... pokochałam Was od pierwszego wejrzenia, dziękuję za Wasze ciepło, uśmiech w oczach, sympatię nieskrywaną i mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieć więcej czasu dla siebie, którego tym razem trochę zabrakło.

And, Dex, Lash - przeogromne chapeau bas za wielką pracę, którą wykonaliście .... miejsce fantastyczne, niezwykle klimatyczne, ciepłe a cała impreza, mam nadzieję, odbije się szerokim echem w całym świecie:)

Mac, Kerad, Ragalia, Kaczuszka, Olimpia .... dziękuję, dziękuję, dziękuję i ściskam że hej

pgk... nigdy nie zapamiętam tego nicka ... Kamil! ;) również uściski i dzięki, że byłeś ....

Klan Fonsitów!!!! z najnowszym FOPowym narybkiem - jesteście wielcy!

Pozdrawiam również i dziękuję AMCK, Velo, którzy się w sobotę przede mną nie ujawnili:) oraz wszystkich forumowiczów, którzy byli w sobotę i niedzielę i których nie miałam okazji poznać osobiście ..

Naszym cudownym zagranicznym gościom, którzy choć w mniejszej liczbie niż się zapowiadali wcześniej, ale za to w takim zestawieniu, które będę pamiętać do grobowej deski ... Patrick i cały austriacki klan, Thierry z Francji, Sarj i Yas, Michael z żoną, Miroslav, Lisa Miyako ... ogromne podziękowania!

Dusza rośnie, serce śpiewa!!!

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 08:41 
Almighty Admin

Tytuł użytkownika:: la principessa
I ja tam byłam, miód i wino pi... A nie, pili inni, bo jak już w świat nowina poszła, byliśmy rodzinnie, z najmłodszą polską kolekcjonerką piór... Tak, otrzymała od kilku dobrych duszków swoje piórko.

Było bosko, jak tylko ogarnę tą nową, po "penszołową" rzeczywistość to wrócę i co nieco więcej napiszę. Póki co krótkie, żołnierskie DZIĘKUJĘ!

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 10:34 

Udało się! Atmosfera była... dokładnie taka, jak być powinna! Ciągle jednak mam niedosyt - uważam, że to wszystko po prostu stało się zbyt szybko, zbyt szybko..

Osobiście, ze swojej strony, a także w imieniu Rady Forum o Piórach, bardzo serdecznie chcę podziękować:
1. Kierownictwu Instytucji Filmowej Silesia Film - za odwagę w podejmowaniu decyzji odnośnie projektów iście "pionierskich" na polskim rynku - obawa, czy taka impreza powiedzie się, jest wielka i uzasadniona - tym większy mój podziw budzi pozytywna decyzja o realizacji. Dziękuję także za udostępnienie całego zaplecza rzeczowego i pomieszczeniowego oraz za przychylność dla naszych "kaprysów"!

2. Andowi, Rce i Dexterowi - wykonawcom i realizatorom bezpośrednio zaangażowanym w to, byśmy mogli się spotkać i zobaczyć to, co mogliśmy zobaczyć. Bez ich udziału i zaangażowania... imprezy nie byłoby, po prostu :)

3. wszystkim przybyłym Wystawcom z kraju i zza granicy - Wasze produkty piórowe i okołopiórowe nadal przyprawiają o zawrót głowy; mam nadzieję, że spotkamy się za rok!

4. dziękuję także licznie przybyłym Gościom z Forum o Piórach z kraju i zza granicy - spotkanie Was ponownie było jak zwykle bardzo, bardzo, bardzo sympatyczne. Czekam na II Ogólnopolskie Spotkanie FOP z wielką niecierpliwością!

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 13:43 
Rada Jedi

A dla mnie Pen Show się jeszcze nie skończyło. Odwożę sprzęt i pożyczki od sponsorów. Ale wreszcie dziś mogłem zobaczyć w spokoju piękną wystawę przygotowaną przez Lash! Z chęcią bym sobie porwał kilka parkerowskich efemer. ;)
Gdyby ktoś trafił do Katowic w najbliższych dwóch tygodniach, to ta wystawa jeszcze będzie do zobaczenia.

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 13:51 

And napisał(a):
Ale wreszcie dziś mogłem zobaczyć w spokoju piękną wystawę przygotowaną przez Lash! Z chęcią bym sobie porwał kilka parkerowskich efemer. ;)

Wystawa została przygotowana głównie przez Dexa, ja tylko pomagałam :) Moje zbiory efemer także uzupełniły zbiory Dextera :) A co do jakiejś parkerowskiej reklamy... wybierz sobie którąś - jest Twoja :D :D To w ramach podziękowania za Twoją pracę na Pen Show. Mam nadzieję, że będzie Ci się mile kojarzyć :)

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:04 
Rada Jedi

Dzięki, Lash. Będę intensywnie się zastanawiał, którą wybrać, bo na pewno trafi u mnie na ścianie na centralne miejsce. :)

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:09 

No i wyszło, że byłem w Katowicach ... inkoguto :roll:
Niniejszym składam obietnicę, że przy najbliższej wizycie* we Wrocławiu ujawnię się Rce jeszcze raz w pełnej okazałości :-)
Co do klanu Fonsitów ... to tradycyjnie okazuje się, że świat jest mały :-)
Już Wszystkim dziękowałem, ale jeszcze raz też można. Czemu nie?
Dzięki.

Pozdrawiam Wszystkich
AMcK

PS
Jak chcecie zjeść coś na szybko w Katowicach, to jest niedaleko Kina Kosmos taka fajna klimatyczna knajpka, która daje np pierogi .... :evil: :lol: :twisted: :lol: :shock: :evil: :oops: :lol: :evil: :twisted:

* Pewnie jak mnie wezwie służbowo nasza władza sądownicza :-) ... a na władze nie poradze.

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:13 

And napisał(a):
Dzięki, Lash. Będę intensywnie się zastanawiał, którą wybrać, bo na pewno trafi u mnie na ścianie na centralne miejsce. :)

A proszę uprzejmie :)

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:12 

Witam uprzejmie, ciepło i serdecznie Wszystkich.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję, wszystkim bez wyjątku. Miałem dopiero teraz możliwość poznać Was na Pen Show i Wam + Rka, dziękuje za ciepłe przyjęcie.
Ps. Nawet bliski kontakt ze smutnymi Panami w białych czapeczkach (nie były to krasnoludki) i wynikające z tego papierowe konsekwencje, nie potrafiły zmienić mojej radości i zadowolenia z pobytu z Wami.
Pozdrawiam serdecznie.

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:25 
Rada Jedi

Wystawa efemer powisi do 15 maja. Zrobiony plakacik i opis, że ze zbiorów FOP, mam nadzieję, że tak może być. ;)
Zapraszam od 9.00 do 21.00 siedem dni w tygodniu. Wstęp wolny.

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:34 

And, rewelacja!
Ja także zapraszam - na efemerach jest całe bogactwo bardzo cennych informacji dotyczących historii pióra wiecznego. Właściwie to jest... bezcenne, bo z pierwszej ręki z tamtych czasów.

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 16:29 

Tytuł użytkownika:: PiórWiecznyŁowca
Poniższy fragment wiadomości od Lisy Miyako, ponieważ dotyczy imprezy jako całości, więc chyba mogę zacytować:

Cytuj:
It was nice meeting you and everyone at the Poland Pen Show. I've had a wonderful time, and I hope to return for the second annual Poland Pen Show. : -)

And maybe some of you will attend some U.S. shows, like Los Angeles. : -)

Czyli mniej więcej:
Cytuj:
Było mi miło poznać wszystkich na Pen Show w Polsce. Spędziłam wspaniale czas i mam nadzieję wrócić na drugi doroczny PenShow Poland ...
I może ktoś z was weźmie udział w którymś z PenShow w Stanach, na przykład w Los Angeles.

Skoro doroczny to narodziła się nowa świecka tradycja 8-) Nie ma odwrotu, musi być kontynuacja :mrgreen: Kurtuazja, kurtuazją, ale goście zagraniczni z którymi rozmawiałem byli zadowoleni i pod wrażeniem efektu jaki udało się osiągnąć dzięki wysiłkowi wszystkich zaangażowanych osób.
Jeszcze raz dzięki za spotkanie i szacunek za włożoną pracę. I gratulacje za niewątpliwy sukces. Dziękuję również bardzo wystawcom firmowym za to, że przyjechali i osobom ze sklepu Twoje Pióro, że podjęli wysiłek spakowania sklepu i przywiezienia go do Katowic. Był to myślę ważny element całej imprezy. Pani Katarzyno, dziękujemy!

pzdr
Mac

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 17:14 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
No fakt: Twoje Pióro zrobiło mi miłą niespodziankę obfitością towaru.

Mam nadzieję, że przyszłoroczna edycja będzie. Musi być.:)

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 18:26 

Tytuł użytkownika:: Kamil
Dzięki dla Velo, Marty, Marcina, Velo, Stickiego, Maca, Adamona,Anda, Krzyśka i Katarzyny + Pana który był z nimi i innych których poznałem.
Właśnie wróciłem do domku i jestem zmęczony, ale jeszcze mi te pióra w oczach latają. :lol:

Miło mi było również poznać "TĄ która czasami sprowadza mnie do poziomu" i jej rodzinkę ;)

a potem wylewa w agresji, nagle człowiek w lustrze to nie ty" Bisz

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 18:33 
Almighty Admin

Tytuł użytkownika:: la principessa
Taaa... A pióro w oku miałeś mieć i co?

PostNapisane: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 18:50 

Tytuł użytkownika:: Przepiórka
A nie na oku?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]