Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 11 lipca 2017, 09:55 

Dzień dobry,
Stałam się posiadaczką piórka jak w tytule, nabytego na znanym zagranicznym portalu aukcyjnym. Piórko piękne, choć nieco poobcierane. Cóż po tym gdy nie spełnia swojej powinności jak należy. W normalnej pozycji w jakiej zwykłam kreślić koślawe literki przerywa, po kilku szybciej napisanych kreskach przestaje pisać w ogóle. Trzymane odwrotnie, znaczy tyłem do przodu nie ma takich problemów w ogóle. Trzymane bardziej poziomo pisze również bez przerywania, dość mokro i grubo, co pewnie jest naturalne. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić, lub może przyjąć je do serwisu? Jaki mógłby być koszt takiej usługi?
Poniżej zdjęcia pisma, pierwsza, ostatnia i trzecia od dołu linia są pisane "normalnie". Od góry druga "tyłem do przodu", a trzecia od góry i druga od dołu pisane "na płasko".

https://drive.google.com/file/d/0B5gEPs5JGNYYd0ZQUUYwNjRHSWs/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B5gEPs5JGNYYLVZQMXdmc21uc28/view?usp=sharing
edit: lanie wody

Ostatnio edytowano wtorek, 11 lipca 2017, 20:54 przez diidii, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: wtorek, 11 lipca 2017, 20:53 

Dodam jeszcze, że pióro moczyłam około 2 dni w wodzie z płynem, bo nie pisało w ogóle na początku. Rezultat mam taki jak opisałam, nie wiem czy to kwestia kształtu stalówki pod wpływem używania. Czytając opisy czyszczenia sekcji zastanawiam się czy to możliwe, by część spływaka nie działała i przez to atrament nie spływał w jednej pozycji a było ok w drugiej? Będę wdzięczna za pomoc.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]