Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Opinie
PostNapisane: środa, 19 kwietnia 2017, 13:01 
Almighty Admin

Tytuł użytkownika:: la principessa
Moment. Coś chyba się kopnęłam?

Edit: Tak, zaraz poprawię w ogłoszeniu o zmianie. Bo generalnie zlicza się wszędzie z wyłączeniem Recepcji i Przy kominku. Znaczy działa dobrze, napisałam źle.

PostNapisane: środa, 19 kwietnia 2017, 13:45 

Tytuł użytkownika:: dziki człowiek
Nic się nie powinno zliczać. Matematyczny Kononowicz. O. :twisted:

PostNapisane: niedziela, 11 lutego 2018, 02:03 

Chciałem nieśmiało zauważyć, że moderowanie działu K/S/W może nie wpłynąć dobrze na dynamikę licytacji. Czy można licytację przenieść do innego działu?

PostNapisane: niedziela, 11 lutego 2018, 02:07 
Rada Jedi

Tytuł użytkownika:: Zła Buka
Racja - przenoszę.
Dziękuję za trafną uwagę.

PostNapisane: środa, 28 marca 2018, 00:23 

Mam uwagi do sposobu moderacji przez Dekstera. Chodzi o jego wypowiedź tutaj: viewtopic.php?f=269&t=12241&start=60
Nie życzę sobie w stosunku do mojej osoby jakichkolwiek prób domorosłej psychoanalizy. Od moderatora oczekuję zdecydowanie bardziej wyważonej prezentacji stanowiska. Co to za zwyczaje, że moderator niepochlebnie wypowiada się o forumowiczu i natychmiast zamyka wątek nie dając szansy na replikę?
Bardzo doceniam wysiłek i zaangażowanie Dekstera w forum oraz inne aktywności pioromaniackie i bardzo mu kibicuję w podejmowanych przedsięwzięciach. Rozumiem, że każdy z nas może mieć trudniejszy dzień, ale tym razem po prostu grubo przesadził.

Proszę administrację o wyedytowanie wypowiedzi Dekstera, a jeżeli trzeba, to innych związanych z nią, w tym również moich postów (za wyjątkiem watku o renowacji i frankenpenach, ponieważ są to zupełnie odrębne wątki).
Dexter, jeśli możesz sam to uczynić, to zrób to.

PostNapisane: środa, 28 marca 2018, 09:28 
Almighty Admin

Tytuł użytkownika:: la principessa
Nie widzę tam domorosłej psychonanalizy. Wątek zamknął bo temat faktycznie został wyczerpany, nikt inny oprócz Ciebie nie ma ochoty go kontynuować.

Dexter ma login z x w środku.

P.S. Tak, oczywiście, że możesz teraz napisać, że zamiatam pod dywan, że ręka rękę myje bo się z Dexem przyjaźnimy itd.

PostNapisane: sobota, 31 marca 2018, 21:32 
Firma

Jako autor wątku dot. naprawy MB safety 2J, chciałem zauważyć, że cały raban powstały głównie przez Ciebie, nie miał znamion dyskusji nt tego pióra.

Nazwałeś mnie panienką w dość złośliwy sposób, a moje wypowiedzi (w moim wątku !) koguceniem. Podobnie nazywałeś mnie w wątku, który zszedł na tematy frankepenów, a który po Twojej sugestii został usunięty. Nie bądź zatem taki delikatny.

Ja również nie widzę tam najmniejszych oznak domorosłej psychoanalizy. Używając takiego sformułowania wobec moderatora, obawiam się, że sam stajesz się delikatnie mówiąc nietaktowny.

Dexter zamknął dyskusję, bo generalnie temat został wyczerpany, a dyskusja szła w niebeizpiecznym kierunku. Jak więszkość z Twoim udziałem.

Ja bynajmniej nie mam pretensji o to, że mój wątek został zamknięty. Tak jest chyba lepiej.

norbie napisał(a):
Bardzo doceniam wysiłek i zaangażowanie Dekstera w forum oraz inne aktywności pioromaniackie i bardzo mu kibicuję w podejmowanych przedsięwzięciach.

To dość tandetny chwyt erystyczny ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]